reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Cześć!!:-)
Ja jak byłam w ciąży i szukałam imienia dla córeczki to w grę wchodziły :
Bibianna i Lilianna a jest Milena.
Gdyby się syn urodził to by był Jeremiasz.
W szkole podstawowej miałam koleżankę o imieniu Koleta.
 
reklama
Ale tu imiona padaja, o niektorych nigdy w zyciu nie slyszalam :tak:
Ja mam kolezanke o imieniu Anouk (czyt. Anuk, z akcentem na drugiej sylabie), to jest polka, bo w holandii, gdzie mieszkam, duzo jest kobiet Anouk.
 
A ja ostatnio wyczytałam w gazecie gdzie publikują zdjęcia noworodków co takiego jak :Abigail Kufel:cool: no poprostu cudownie:cool:.

Nasza córeczka bedzie Kalinką.
 
Nadia i Natan to raczej modne ostatnio imiona.

Ja spotkalam sie na porodowce z maluchem ktory miał na imie Dorian :)
Znam jednego Doriana :)... nie jest zbyt przyjemny.....

Moja koleżanka ma Dorianka,ma teraz 5 lat.
A druga synkowi dała na imię Nikanor:eek:,to dopiero jest niespotykane imię.
Mie no serio Nikanor??!!

co myslicie o imieniu Zoran,ostatnio o takim slyszalam
Dziwne.....

CZeść dziewczyny, ja mam synka Kacpra. Chcemy z mężem drugiego dzidziusia. Ja teraz wybieram imię i mam mnóstwo propozycji :) co chwilę podobają mi się inne. Więc tak:
DZIEWCZYNKA: Nadia, Natasza, Ana, Nikoletta, Tatiana,
Chłopiec: Dorian, Sami, Donkan,
To oczywiście tylko niektóre moje propozycje, ale takie najwazniejsze :) Pozdrawiam
hmmm.... Tatiana :) - fajne

A mi sie udalo przekonac P na imie Nikodem :)... JUPI:)!!!!
 
To i ja wrzucę swoje 3 grosze jeśli można
Jak miałam lat 14 usłyszałam imię Kewin i stwierdziłam że jeśli będę miała synka w przyszłości to właśnie tak dam na imię. No i mam synka o imieniu Kewin (Kewinuś, Kewinek, Kewcio) a dla córki no cóż byłby problem bo mam 3 typy, Sabina, Sabrina, Karina
 
reklama
Do góry