reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
a ja na studiach miałam koleżankę o imieniu KORALIA
znam jeszcze dwóch chłopców z sąsiedztwa o imionach Emanuel i Eliasz - może nie super oryginalne ale mało spotykane
A całkiem niedawno poznałam starszą pania o imieniu RITA tak jak moja córcia :tak:
 
Kanoot, ja w gimnazjum miałam koleżankę o imieniu Koleta... bardzo zdolna dziewczyna :tak:

a u mnie, jeśli jeszcze kiedyś zapragnę dzidziusia, to chłopczyk będzie Fabian albo Filip, a dziewczynka - Nadia, Maja lub Klaudia...

A mam dwie córki Anię i Julkę ;-)
Oliwier też piękne imię, zresztą jak wszystkie na tym wątku :-)
 
Moja córcia ma na imię Jaśmina i wiąże się z tym historia :-) Byliśmy za granicą, jak byłam w ciąży, nie mogliśmy dojść z mężem do porozumienia w sprawie imienia - ja chciałam Maja, a mąż Daria. Trafiliśmy na targ, gdzie w zwyczaju było się targować. Po długich negocjacjach z panią sprzedającą, zapytała jak będzie miała dzidzia na imię. Odpowiedzieliśmy, że nie wiemy, a ona na to, że może by tak, jak ona - Jasmina, a my w jednej chwili dostaliśmy olśnienia, że TAK!
Niestety w Urzędzie w Polsce byli miej optymistyczni i Jasmina nie przeszła. A została Jaśmina :-)
 
reklama
Mój starszy syn ma na imię Marceli, młodszy Emil. Syn siostry ma na imię Olivier. Brat ma Igora, a za dwa tygodnie urodzi mu się Ernest.

Widzę że coraz więcej Emilków na forum.
U nas też młodszy synek ma Emilek,a starszy Maciuś:-)
U moich sióstr są Paula,Maja i Adaś.

Jasmina śliczne imię.
 
Do góry