reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Juz mam akt urodzenia i zostalo LENA, ZOJA. Pani w urzedzie nie wiedziala jak napisac imie Zoja, bo w orginale jest Zoe. Jednak "po polskiemu" po konsultacji z kolezankami wpisaly Zoja.
 
wszystkim mamuskom gratuluje "wyszukanych" imionek :tak:

moja coreczka ma na imie Vanessa za sprawka meza :tak: ja chcialam Sare ale jakos tak nie na 100%;-)
 
Juz mam akt urodzenia i zostalo LENA, ZOJA. Pani w urzedzie nie wiedziala jak napisac imie Zoja, bo w orginale jest Zoe. Jednak "po polskiemu" po konsultacji z kolezankami wpisaly Zoja.

super ,że udało się przemycić Zojkę tak jak chciałaś:-) gratuluję determinacji:-) i córy;-)
 
Do narodzin mojego dziecka jeszcze kawał czasu, ale zdarza mi się już zastanawiać nad imionami :)
Co do chłopca, jestem pewna - Kaspian :)
Jeśli chodzi o dziewczynkę, mamy z partnerem nie lada problem....jemu podobają się imiona Noemi i Nika, a mi najbardziej Helenka i Estera.
Na początku wspólnie myśleliśmy o Atenie ale wizja społecznego linczu nas trochę przeraziła...
 
Hej. Moje dzieci to corka Klaudia,oraz dwoch synkow Ariel i Nico. Podobaly mi sie tez Lea i Mia. Ja jestem zwolenniczka raczej oryginalnych imion chociaz szanuje wybor rodzicow i tych typowo polskich i tych naprawde wyjatkowych imion. Kazdy ma swoj typ i to jego wybor;-)
 
reklama
William bardzo podoba mi sie to imię ale w Polsce chyba by nie można było nadać no i do nazwiska nie pasuje:( Teraz podoba mi sie jeszcze imię Aurelia i Beniamin.
 
Do góry