reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rybka

Rybko najszczersze gratulacje.Pierwszy dzieciaczek w nowym roku na naszym forum,a u nas styczniowek nadal cisza.Ale moze teraz juz sie ruszy. :laugh:
Buziaczki dla dzielnej mamusi i slodkiego malenstwa. :-*
 
reklama
słuchajcie Piotruś jest poprostu śliczny!!!!!!
podobny do tatusia jakby ktoś skórę zdjął.
jest na tyle silny że nie leży w inkubatorze tylko w cieplarce!
zdrowy i silny!!!!!
wszyscy szaleją ze szczęścia!!!

Rybka obolała, to był b. trudny poród.
teraz leży na sali pooperacyjnej, niewiadomo kiedy ją wypuszczą.
ja zaczynam gotować dla niej i zamrażać na jakieś kilka tygodni naprzód, by nie zawracali sobie głowę obiadami.
teraz Piotruś jest najważniejszy dla nich...i nie tylko dla nich ::) ;D
pozdrawiam.
 
Ogromniaste GRATULACJE dla pierwszej lutowej mamy :) ...strasznie sie ciesze ze wszystko w porzadku ..buziaczki dla Ciebie Rybko i Piotrusia :-*
 
Theo super że Piotruś ma sie tak dobrze jejku ale się cieszę ;) ucałuj mocniutko Rybkę od nas
powiedz jej ze jesteśmy całym sercem z nią :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Ale super, że z Piotrusiem wszystko w porządku, już się nie mogę doczekać jego zdjęć :-). A już zaczęłam być niecierpliwa :-) wiem że dzidzia powinna być jak najdłużej w brzusiu ale nie mogę się jej doczekać!! ::)
 
reklama
No to ekstra, ze wszystko w porzadku, silny chlopak z Piotrusia. Brawo. Moc buziakow dla Rybki, niech wraca powolutku do sil, no i super ze ma Ciebie Theo.
 
Do góry