reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rybka

reklama
Rybko jejku jak się dowiedziałam to nie mogłam uwierzyc, niby czekamy na dzidzię ale i tak to jest szok !!

Kochana trzymaj sie cieplutko już niedługo przytulisz Piotrusia!!!!
 
HUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! Wcale nie taki malusi ten nasz pierwszy dzieciaczek, Jak tylko będzie okazja to wyściskaj Rybkę. Serdeczne gratulację, aż mi się łezka w oku kręci.
Jeszcze raz buziaczki.
 
Ufff :-) Jest nasz pierwszy lutowy maluszek. Całe szczęście, że wszystko w porządku. Piotruś tak bardzo chciał być już z Rybcią, że nie chciało mu się czekać do lutego :-). Miejmy nadzieję, że wszystko będzie ok.
A jak się czuje Rybka??
Gorące pozdrowienia dla niej
 
GRATULACJE RYBKA :)

Serdecznie Cię pozdrawiamy, przesyłamy gratulacje również Szczęśliwemu Tatusiowi :)
Uściski dla Waszej TRÓJKI :)
Antares, Antosia i Tygrys
 
dzięki dziewczynki.
narazie nie rozmawiałam z Rybką ale wiem że troszkę się nacierpiała. w sumie miała dwa rodzaje porodów w jednym.
ale na szczęście wszystko z moim ukochanym bratankiem jest ok.
boshe ale się cieszę ;D ;D ;D
już kilka razy płakałam z radości ;D ;D ;D
jutro napiszę co i jak dalej.
 
Poplakalam sie jak bobr, jak przeczytalam.
Ogromne gratulacje dla calej rodzinki i mnostwo caluskow.
Az z przejecia nie jestem w stanie napisac czegokolwiek wiecej.
 
reklama
Do góry