reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

reklama
Ale sobie nasza mała urządziła z rana dyskotekę! O 7 mnie obudziła kopniakami :)
Nawet Tatusia skopała, choć do tej pory nie udało mu się nic poczuć. A Tata od razu dumny :D
 
a umnie moja coreczka chyba chce nastraszyc mamusie od wczoraj nic :( jakies tam cos w brzuchu czulam od wewnatrz le to tkie dziwne jak niby ona niby nie :( zaczynam chyba sie denerwowac :( mam nadzieje ze znia wszytsko dobrze tylko sobie spi :-(
 
dobra ja mogę powiedzieć,że teraz to już na bank czuję ruchy:) ładnie i wyraźnie:-) nareszcie bo zaczynałam się martwić... Od dwóch tyg czułam czasem raz na 2 dni coś tam ale niewyraźnie. A od dwóch dni są wyraźne i ładne i sprawne:tak: cieszę się przeogromnie,bo serio zaczynałam się bać... Fakt faktem czuję go dopiero wieczorem ale jeszcze przecież da mi się we znaki:cool:
 
a umnie moja coreczka chyba chce nastraszyc mamusie od wczoraj nic :( jakies tam cos w brzuchu czulam od wewnatrz le to tkie dziwne jak niby ona niby nie :( zaczynam chyba sie denerwowac :( mam nadzieje ze znia wszytsko dobrze tylko sobie spi :-(
nie denerwuj się..w ciąży z Jagodą było tak że nawet w 8-9mc jak miałam liczyć ruchy to w życiu w ciągu dnia nie naliczyłam tyle co powinnam<6 na godz,czy jakos tak> ona miała swoje pory na skakanie,a kopała konkretnie:tak: więc dzidziuś sobie na pewno wypoczywa. Jak chodzisz to lulasz je i śpi, a jak się położysz to często zaczyna się dyskoteka:cool2:
 
olka hehe wiem wiem ale wiesz dizwne to bylo bo dawala zawsze czadu ale zarz po napisaniu posta Kornelka dala znac o sobie :) teraz nawet kopie :) wiec jak mowilam chciala mamusie nastraszyc za te brak batonikow przez ostatnie 2 dni ;-)
 
Ja czuje ruchy od 13 tygodnia a teraz od 2 tygodni jak maluch mocniej kopnie to widać na brzuchu ze się rusza.Mój maluch jak gotuje szczególnie smażę to jest bardzo niezadowolony i strasznie kopie:-)Strasznie aktywny mały człowieczek jest jak siedzę na uczelni to też pokazuje ze mu źle i daje po pęcherzu.Bardzo często jak go zaczepiam to odpowiada w tym samym miejscu
 
reklama
Do góry