reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

JA tez coraz częściej czuje mojego synka:-) uwielbia zwłaszcza wieczory Po godzinie 22 i w nocy lubi dać znać o sobie:-)
No a dzisiaj jak się obudziłam, od razu przywitał się z mamusia:-)
Dziewczyny nie wiem jak u was ale czas mi leci bardzo szybko....nie tak dawno jeszcze robiłam test a teraz już połowa za mną.:-) Już nie mogę się doczekać marca
 
reklama
nie tylko wam tak czas leci ja meza uswiadomilam ze jak dalej tak bedzie odkladal domowe sprawy na pozniej to wkoncy bedzie je robil jak bede w spzitalu z malenstwem tez niedawno sie dowiedzialam o ciazy a tu pozostalo prawie 18 tygodni do konca szok i oby te pozostale tygodnie byly wspaniale bez komplikacji :)
 
u mnie maleństwo było ostatnich pare dni bardzo spokojne ale dzisiaj jak pojadło dziadkowego rosołku to od razu się rozbrykało ;) dziadek bardzo dobry rosół robi, dziecko też już to potwierdza :-)
 
jak nie spałam w nocy przelewał się jakiś motylek w dole brzucha:-):-)...ale śmiesznie :-)...wogole zauwazylam rano ze jak pomanipuluję rano trochę brzuszkiem w jednym miejscu to pozniej czuje delikatnie ruchy...no bo co innego moze to byc :-)...specjalnie piję cały czas kakao bo widac smakuje hehhee
 
reklama
u mnie w brzuszku fikołki, koziołki, przewroty , obroty... rowerek chyba ćwiczy. turlanie tu i tam... najbardziej koło 6 (dzis 7) i koło północy...
Jednak w dzien tez ladnie daje czadu:)
W sobotę jak jechaliśmy na babcine urodziny to fikał sobie Bąbel po pęcherzu (trampolina z pęcherza jak nic została zrobiona) - moze będzie podróżnikiem :) - ja tez nigdy nie spałam w aucie.. nie potrafiłam :p
 
Do góry