reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

ehhh niepotzrebnie sie zamartwialam moja slicznotka kopie mamusie i kopie i kopei i wystawia cos i znowu kopie i przeplywa i tak juz ktoras godzinke :) nadrabia wczorajszy dzien :) ehhh kopniaczki bo calym dniu ciszy BEZCENNE :)
 
reklama
mi moja malutka nie pozwala się martwić:) cały dzień kopie,a wieczorem trenuje wystawianie nogi albo głowy przez skórę ;) Silna jest bardzo i często jej ćwiczenia mnie trochę bolą.. na prawdę się zastanawiam co będzie jak będzie starsza:szok::szok::szok::-D
 
Czesc! Mnie ginekolozka powiedziala, ze tak naprawde ruchy dziecka na tym etapie nie maja wiekszego znaczenia i ze mam sie zupelnie nie martwic jak nie czuje bobasow, bo powinno sie zwracac na to uwage dopiero od okolo 30 tego tygodnia ciazy i wtedy norma jest 6 ruchow na lewym boku na 2 h. Wiec dziewczyny nie martwcie sie tym zupelnie jeszcze:tak:
 
Czesc! Mnie ginekolozka powiedziala, ze tak naprawde ruchy dziecka na tym etapie nie maja wiekszego znaczenia i ze mam sie zupelnie nie martwic jak nie czuje bobasow, bo powinno sie zwracac na to uwage dopiero od okolo 30 tego tygodnia ciazy i wtedy norma jest 6 ruchow na lewym boku na 2 h. Wiec dziewczyny nie martwcie sie tym zupelnie jeszcze:tak:

Niby tak.. ale wiesz tak sie czeka na ten znak od malenstwa.. Ja podswiadomie trzymam pion bo wiem, ze do tego 24 tygodnia wogole mozna nie czuc.. ale kurde jak tak dziewczyny pisza o tym to...:-(
A ty czujesz cos od tej swojej dwójeczki? :-)
 
i ja póki co rzadko odczuwam i czasem sama nie wiem czy to co czuję to jest dziecko i też bym już chciała wiedzieć że kopniak to kopniak, że dzidzia się kręci, przepływa czy co wy jeszcze piszecie

czasem czuje jak się wypnie, chyba się tedy musi przekręcać, a tak to mało co wyczuwam z ruchów, motylki jakoś przeszły, może macica się znacznie przesunęła powiększyła i synek ma więcej miejsca, no nic jutro podejrzę i podpytam mojego mrukliwego lekarza o te ruchy, ale spodziewam się odpowiedzi, że pewnie jeszcze za wcześnie żebym coś czuła....
 
i ja póki co rzadko odczuwam i czasem sama nie wiem czy to co czuję to jest dziecko i też bym już chciała wiedzieć że kopniak to kopniak, że dzidzia się kręci, przepływa czy co wy jeszcze piszecie

czasem czuje jak się wypnie, chyba się tedy musi przekręcać, a tak to mało co wyczuwam z ruchów, motylki jakoś przeszły, może macica się znacznie przesunęła powiększyła i synek ma więcej miejsca, no nic jutro podejrzę i podpytam mojego mrukliwego lekarza o te ruchy, ale spodziewam się odpowiedzi, że pewnie jeszcze za wcześnie żebym coś czuła....

Dzięki za ten post, mam identycznie tak samo ;-)
 
reklama
Dziewczyny jest Nas więcej nie ma się o co martwić
Widocznie Nasze bobasy albo mniej ruchliwe albo inaczej leżą
Ja czułam wtedy te plumkanie, za parę dni kilka delikatnych kopniaków i dziś jak oglądałam mecz maluch dał o sobie znać, puknął dwa razy i uciekł
Jest to serio pukanie mega delikatne, czuje sporadycznie i tylko jak leżę na płasko
Nie ma się absolutnie czym martwić, jeszcze wiele tygodni będziemy miały żeby się nacieszyć pływaniem rybki i porządnymi kopniakami
 
Do góry