reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

Zołza- my jutro sprawdzimy jak na Mieszka działa kino:) Mam nadzieję, ze nie będzie się buntował, bo jak urodzę ,to po kinie- trzeba teraz sobie odbić;)
 
reklama
Aestima, he he, no tak - koniecznie daj znać, jak Mieszko zareagował na kino :-)
Chociaż my się łudzimy, że uda się nam zostawić czasem Edgara siostrom naszym na dwie - trzy godzinki i wyskoczyć do kina ;-) Się okaże, co życie przyniesie :-)
 
my możemy zapomnieć o kinie - rodzinka daleko... ale i tak jest super;)
a co do ruchów to sobie uzmysłowiłam, że Ninka na tym etapie codziennie miała czkawkę jak coś zjadła, a junior jej nie ma!
 
Ja też pierwsze ruchy poczułam 1,5 miesiąca temu więc jakoś w 17 tygodniu.Wtedy to był jeden malutki delikatny kuksaniec na cały dzień a teraz...cały dzień ją czuję z przerwami na jej drzemki.Ale powiem Wam ,że wieczorem przychodzi godzina jak kładę się do łóżka a mała szaleje!!Nie idzie usnąć...aż chwilami jak jestem fest zmęczona to się wkurzam...:wściekła/y:,że takie godziny na zabawy sobie znajduje...:)
 
katamisz moja dzidzia to samo :-D jak juz sie klade spac ok 22.00- 23.00 to zaczyna szalec ;-) Ale to normalne bo sie juz nie ruszasz i nie bujasz dzidzi wiec niunia nie spi nam ;-)
 
tak larvunia ma rację,w dzień jak chodzimy to kołysanie ją utula,a jak leżymy ma pole do popisu.u mnie też się już chyba na dobre zaczęło,bo co dzien kilka razy czuję:tak:
 
larvunia żeby tylko po porodzie te godziny im się poustawiały jak trzeba ;-)
Wiesz ale zauważyłam ,że jak już szaleje to pogadam do niej pogłaszczę brzuch i się na chwilę uspokaja...wczoraj tak ją chyba ululałam do spania ;-)
 
reklama
po porodzie dziecko uczyc sie bedzie dopieru rytmu dnia ;-) spokojnie wszystko sie pouklada i jak nauczysz tak bedziesz miec ;-) Malenstwu jednak trzeba dac czasu :tak:
 
Do góry