reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

reklama
u nas było przez pierwsze 2 tygodnie tak jak larvunia mówi - malutka wciąż spała, budziła się jedynie na mleczko:) a potem zaczęła na dłużej otwierać oczęta:) ale u nas od początku dzień był dniem, a noc nocą, nic się nie przestawiało;
 
Zołza, trochę pokopał pod koniec, ale obyło się bez większych szaleństw:) Za to teraz nieźle buszuje, więc się tym rozkoszuję, bo ogólnie to mu się rzadko zdarza. Raczej spokojny z niego chłopczyk- na razie;) Kopnie sobie kilka razy i idzie spać. Albo może on dokazuje, tylko ja przez to łożysko z przodu nie wszystko czuję.
 
Moja Mała wczoraj się chyba na mnie mściła tylko nie wiem za co... Najpierw biegała po jelitach i żołądku, na tyle intensywnie że aż dostałam biegunki, a na koniec dnia na dobranoc rypnęła mnie w nerkę tak że aż nie mogłam oddychać... Niezły gagatek z niej rośnie... :-)
Dzisiaj tez mnie łupie non stop, już poszłaby spać, ile można szaleć... :confused:
 
A moj ostatnio w ogole nie daje o sobie znac. Nie wiem czy nie powinnam sie zaczac martwic:-(

Myśle że nie,a próbowałaś z jedzeniem???Ja zwróciłam uwagę że młody reaguje na to co zjem.Zimne go chyba drażni albo ekscytuje bo kiedy np.zjem lody w brzuchu jest wielkie poruszenie.
Jeśli żle się jednak z tym czujesz idz i sprawdz,ale napewno wszytsko jest dobrze.

O widzę, że kolejny ranny ptaszek :-) Zamiast się martwić idź na usg.

nadzieja "baluje" na innym kontynencie,wic gdy u nas jest bardzo wczesne rano u niej chyba wieczór..........czy odwrotnie......ale jakoś tak.
 
reklama
Do góry