reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

Ja przez kilka dni na wyjeździe nie poczułam żadnego ruchu i też zaczęłam się martwić. Ale jak się nad tym zastanowiłam to od razu dotarło do mnie dlaczego. Moje łożysko na przedniej ścianie sprawia, że słabiej odczuwam ruchy maleństwa i tylko gdy leżę. A tam byłam w ciągłym ruchu, od rana do wieczora gonitwa, wykłady, a wieczorem jak się położyłam to od razu zasypiałam ze zmęczenia. Tylko położyłam się w pociągu i po 15 mintach poczułam regularne kopniaki. Tyle, że już nie tylko z lewej ale i na środku i po prawej. Strasznie się kręci!
 
reklama
Traschka- jesteś:)) mój mały dzisiaj dokazuje jak nie wiem, a wczoraj wieczorem cisza i z samego rana cisza mimo leżenia- też się przestraszyłam, bo zawsze dokazuje wieczorem i rano. Ale potem się tak rozkręcił, ze cały brzuch mi falował i skakał!:)
 
Hejtraschka smutno tu bez Ciebie kobito :-).
Ja tez mam odwrocone lozysko, pewnie dlatego slabo czuje malucha
napilam sie dzis kawy bo jak detka bylam I wiecie, ze sie maly ruszyl. Pewnie ma po mamusi niskie cisnienie i bez kawy ani rusz;-)
 
Wczoraj mój mąż wyjął swój basik i zaczął brzdąkać... Mieliśmy niezły ubaw, bo Edgarek zaczął tak fajnie stukać - jakby napierniczał stópką w perkusję - normalnie robił "podwójną stopę" :-D Kolejny muzyk nam rośnie :-D
 
zołza - hehe fajnie tak ;) u nas też młody reaguje na muze :)

a w nocy tak mi dał w dupe ze miałam już dośc,...cały dzien się nie ruszał a w nocy harcował biedny pewnie przez to moje kaszlenie :(
 
Ja w nocy nie czuję nic - bardzo mocno śpię ;-)

Jeśli natomiast idzie o ruchy - to ostatnio nareszcie było widać harce Fasolka - Tatuś prawie podskoczył z wrażenia, kiedy zobaczył, jak mi brzuch się uwypuklał i podskakiwał ;-)
 
Moja Hanka Skakanka tez skacze jak szalona :) ostatnio na USG aż lekarzowi głowica od aparatu spadła, takiego kopniaka dostałam ;) rzadko jednak wyczuwam ruchy przez brzuch, zazwyczaj tylko w środku :)
 
reklama
Hejtraschka smutno tu bez Ciebie kobito :-).
Ja tez mam odwrocone lozysko, pewnie dlatego slabo czuje malucha
napilam sie dzis kawy bo jak detka bylam I wiecie, ze sie maly ruszyl. Pewnie ma po mamusi niskie cisnienie i bez kawy ani rusz;-)

odwrocone lozysko czyli na przedniej scianie czy tylniej?
jak jest prawidłowo?
moje jest na tylniej ale nisko umiejscowione

prosze napiszcie cos nt tych scian lozyska
 
Do góry