reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy Maluszków

A przy okazji - znalazłam takie coś..
mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=660

może komuś się przyda. Jeszcze pewnie na to za wcześnie ale ja niedługo sobie wydrukuję i będę liczyła :)
Trzeba skopiować ten adres i wkleić do przeglądarki. Nie wiem dlaczego ale rozwala linka jak go wkleję normalnie :/
 
reklama
ja w 16 tyg. poczułam bąbelki .... a od 18 tyg. ruchy takie jakby dzidziuś sie po brzuszku przesuwał ... :tak: a od 19 to juz kopniaczki a teraz jestem w 21 i mój dzidzius jest tak aktywny ze nie wiem ! kopie kreci sie a jak ja chce odpoczac lub usnac to wtedy najbardziej! jak ja sie ruszam duzo to widocznie go "bujam" i on spokojny a jak usiade spokojnie to szlenstwo sie dzieje w brzuszku .... ;-) :happy:
ale miłe to uczucie ! super
 
ja troche nie na temat, ale ja juz wspomnialyscie o stomatologu to bierzecie znieczulenie, czy nie? bo ja sie wybieram i nie wiem czy mozna... :confused:
 
Co do znieczulenia to słyszłam, że można, tylko trzeba powiedzieć, że jest się w ciąży, żeby lekarz dał odpowiednie

A moje małe tak dziś rano fikało, że nawet mój mąż zaliczył kopniaczka:-D Do tej pory, jak położył rękę na mój brzuch, to dzidzia się uspokajała. Aż się śmiałam, że to on będzie usypiał maluszka, skoro tak dobrze mu idzie;-)
 
nie martw sie napewno wszystko dobrze pewnie dzisdzia sobie odpoczywa i niedluga da ci porzadnego kopniaka:happy: najwazniejsze to sie nie schizowac bo rozne glupie mysli przychodza do glowy:-p
 
Moja dzidzia pierwszy raz mnie kopla w 16 tc. teraz jestem w 19 tc. i czuje mocne kopniki juz widoczne . To moja 3 ciaza.
 
mrs_szaya: najwazniejsze to nie zamartwiaj sie na zapas! Moze przez chorobę jestes mniej wrazliwa na ruchy? Dzieciaczek z pewnoscia sie rusza, tylko moze slabiej niz zwykle i nie czujesz tego tak jak nie czulas jeszcze do niedawna... tak sobie mysle ;-) Przeciez kazda z nas ma lepsze i gorsze dni, czasem mamy w sobie mnostwo energii, a czasem, niewiadomo czemu, nic sie nie chce i czlowiek tylko by spal... dzidzia moze miec podobnie :tak: Jak moj brzuszek dlugo nie daje znac o sobie to staram sie go jakos sprowokowac.. klade sie na plecach albo glosno zaspiewam.. tego chyba nie lubi :cool2:
Z tego co sie orientuje, to lekarze zalecaja monitorowanie ruchow dziecka dopiero od 30go ciazy tygodnia, zapewne dlatego, ze wczesniej moga byc dni kiedy mama nie bedzie czula ruchow, bo dzieciatko jest jeszcze malutkie.. to po co ja niepotrzebnie stresowac, wiec glowa do gory! :)
 
reklama
moja dzidzia bardzo nie lubi hałasu, wczoraj wieczorem jak monsz wiercił coś tam wiertarką było bardzo ruchliwe i pewnie jakby mogło przykopałoby tatusiowi:-p . a propos śmieję się bo maleństwo czasmi potrafi fikać co kilka sekund i zawsze kiedy wołam męża by szybko przyszedł i przyłożył ręke momentalnie się uspokaja. taki mały złośliwiec:-D albo złośnica bo niestety dalej nie wiem chłopiec czy dziewczynka. może sie dowiem 7 października:confused:
 
Do góry