reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maluszków

no to tylko pozazdroscic sawa13!

ja mam cala noc przerywana co mocniejszymi kopniakami. ale ciesze sie ze je czuje bo w obecnej sytuacji jak chwile nie mam z mala kontaktu to wariuje:baffled:
 
reklama
Moj mały odwrocił sie w 35 tygodniu ciazy gdzie juz mowili ze to raczej nie mozliwe a cała ciaze był poprzecznie ułożony
 
Aha, czyli z tym ulozeniem to nogdy do konca nie wiadomo...ale sie uspokoilam dzieki Waszym opiniom.:happy: Wczoraj i dzis zasmiewalam sie z mezem z mojego falujacego wokol pepka brzuszka, stwierdzilismy ze mala tanczy...czacze...albo taniec brzucha w rytm spiewu orientalnego tatusia. wspaniale uczucie...:-) :tak: :laugh2:
 
Ja praktycznie przez cały dzień czuje ruchy maluszka i zastanawiam sie w takim razie kiedy on spi :-D najgorzej jest rano i wieczorem, kiedy ja jeszcze smacznie chce spac a on nie i dawaj po żeberkach albo po pęcherzu...czasem to az krzycze z bólu...A mąż się się smieje,że rośnie kolejny piłkarz, jak tatuś....:tak:
 
Oj ci mężowie...:laugh2:
Jak spytałam mojęgo czy chiałby się zamienić to kategorycznie zaprzeczył....ale taki dumny tatuś - maluszek poszedł w jego ślady:tak:
 
Oj mój Maluszek ostatnio daje mi tak popalić, że się czasem z bólu skręcam :baffled: Odstawia jakieś cyrki niemiłosierne - fikołki w zestawieniu z saltem czy coś w tym stylu :eek: W każdym razie - boli jak cholera. Az sie boje pomyśleć co będzie dalej - bo zostały mi jeszcze prawie 3 miesiące :oo:
 
moja balerinka najaktywniejsza kiedy mamusia odpoczywa, czyli cala noc i popoludniowa drzemka poprzerywane dotkliwymi kopniakami w zebra (mala juz sie ulozyla glowka do dolu):baffled:
 
moja mala albo maly;-) tez juzj est ulozone glowka do dolu mam nadzieje ze juz tak zostanie bo cesarki bym nie chciala miec:baffled:
 
reklama
u mnie te rchy troche sie zmienily. chyba dzidzia ma coraz mniej miejscbo czuje jak "przeciaga" raczkami i nozkami po moim brzuchu od srodka. tak jkaby sie rozpychala :-D
 
Do góry