reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

U mnie też najbardziej ruchliwy wieczorkiem...Juz się boje, że mu tak zostanie...
Kicia masz jeszcze czas. Na pewno wszystko OKI
 
reklama
to dobrze, bo moja przyjaciółka jest 1msc + i ona już czuje, brzuch jej lata cały...i tak jakoś się przestraszyłam....

dobrze, że jesteście tutaj :*
 
to dobrze, bo moja przyjaciółka jest 1msc + i ona już czuje, brzuch jej lata cały...i tak jakoś się przestraszyłam....

dobrze, że jesteście tutaj :*
chyba chodzi o to że jest miesiąc do przodu,

ja cos ostatnio zastój, nie czuję prawie nic, czasem cos podrga, a wczesniej te ruchy były dość dosadne i czeste teraz prawie zero:-(
 
jejku ale się dzisiaj naśmiałam
nawiązałam z moją niunią coś w rodzaju dialogu. Jak jej kilka razy stuknę w brzuszek to ona odpowiada stuknięciem:-)
tak mocno już kopie, że bez najmniejszego problemu można zlokalizować spore wybrzuszenie. Niekiedy cały brzuch faluje - jak się przeciąga. Faktycznie w drugiej ciąży mocniej i szybciej czuć kopniaki.
 
No mój bąbelek ostatnio się bardziej ruchliwy zrobił. Może dlatego, że ja troszke sie wyciszyłam..Ale fakt w upały był spokojniejszy. Ja tez miałam stresa jak się troszke wyciszał ale gin mnie uspokoił, że Dzidzia w tych tygodniach może mieć dni spokojniejsze i mniej wyczuwalne...Zadrosze wam, że brzuszki chodzą i możecie wyczuć kopniaczki, u mnie tyle tłuszczyku, że jeszcze pewnie poczekam...
 
reklama
Przez te upały czuję maksymalnie 10 ruchów na dobę. Gdzie normalnie czułam z kilka razy tyle. Widać nie tylko nam upały dają się we znaki. Choć zaczynam sieniepokoić. Może nie powinnam ,bo 21.07 robiłam USG i wszystko było w porządku.
 
Do góry