reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

dziewczyny maja wasze dzieciaki w brzuchy czasem takie ciche dni? tz ,ze sa duzo mniej aktywne ??
Ja od praktycznie 21 tygodnia czuje intensywne ruchy ale wczoraj i dzis to takie ospałe słabe kopniaki
Nie martwimy się, to normalne! Ja mam dni że bez przerwy, aż boli, a czasami tylko wieczorem jak sie połozę delikatne smyranie czuje i tyle. A dzisiaj maluch chyba jeszcze śpi, będzie taki śpioch jak mamusia ;)
 
reklama
pieszczoszka - też miewam takie spokojniejsze dni :-) np. wczoraj mało kopało maleństwo, a dziś z rana szalało :-D
 
Pieszczoszka to normalnie wiec nie przejmuj sie :tak: moj to z reguły rano i wieczorem jest aktywny a za dnia to olewa sobie mamusie i prawie nic sie nie odzywa :-p taka jego uroda najwidoczniej :-D zreszta maja tam jeszcze na tyle miejsca ze moga sie poobracac co oznacza ze mozemy nie poczuc polowy kopniaków :tak:
 
Tyle miejsca niby a się na pęcherz pcha ta marna wściekła pchła ;) I wieczorem jak kładę się spać, maluch uważa że to najlepszy moment na przeciąganie i mnie aż plecy bolą, a później się w pęcherz chyba wciska i nie moge zasnąć i co 5 minut łazienkę zaliczam ;)
 
Tyle miejsca niby a się na pęcherz pcha ta marna wściekła pchła ;)

Popieram Twoje oburzenie, tez uważam to za skandal:) Na razie te kopniaczki mnie nie bolą, ale tatuś już zagrzewa potomka do boju - "w wątrobę mamusię, w wątrobę!". Obiecałam, że jak będą silniejsze to będę spała brzuchem do jego pleców - niech też zgarnia po nereczkach, dla odmiany:)
 
Ja też wczoraj praktycznie nie czułam małej ,troche wieczorem popukała,aż raz
Bartek prawdopodobnie ją poczuł jak położył ręke-ale niewiem czy nie zmysla hehe:-D
 
Ja jestem w pierwszej ciąży, poczułam ruchy ok 20 tyg, myślałam że to takie fajne uczucie, z każdym dniem mój mały coraz silniej kopie, a czasami jak kopnie to ja aż podskakuje i nie jest to zbytnio przyjemne hehe :)
 
moje maleństwo też upodobało sobie kopanie po pęcherzu i już na dwóch usg było przyłapane na gorącym uczynku jak celuje małą nóżką prosto w pęcherz;-) takie malutkie a takie złośliwe:-D
 
reklama
Ja wlasnie chcialam napisac, ze wczoraj praktycznie caly dzien dziecie szalalo jak dzikie, tylko krotka przerwa ok godz 14-15, a dzis totalna cisza. Chyba sie synek zreflektowal, bo wlasnie sie ruszyl :) Maz bardzo chcialby malucha tez poczuc, ale przez te moje tluszcze, to pewnie jeszcze dlugo nie da rady...
 
Do góry