reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

reklama
Mój syn to chyba już poustalał sobie pory rozrabiania i spania...
Nie mogę się do tego przyzwyczaić bo dłużej śpi a zabawę ma w innych godzinach niż zwykle :p
Teraz to mam nawet czasami stracha jak się nie rusza z 3 godziny :p:p bo wcześniej to całą dobę mi skakał...

A jak tam wasze małe fikołki???
 
moj synek tez ma juz w miare stale pory rozrabiabia i spania. a najwiecej rozrabia jak juz sie poloze do lozeczka i mam isc spac. a wczoraj polozylam sie juz po 22 i cisza, no i troche zaczelam sie martwic (chyba stad ten moj sen ktory opisalam na ogolnym:)). ale w nocy sie kilka razy obudzilam to czulam kopniaki i sie troche uspokoilam :) i te nasze fikolki juz nie sa takie male i delkiatne jak wczesniej :) czasami jak kopnie, to az podskakuje, oczywiscie najczesciej tak jest w nocy jak spie na lewym boku. juz mnie potrafi zbudzic ze snu a wczesniej tak nie mialam. ale oczywiscie cudowne to jest :) nawet jak sie przez to nie wysypiam to wole jak sie odzywa niz jak jest spokoj :)
 
Ja dzis rano pierwszy raz poczulam czkawke! Smieszne uczucie, takie regulrne stuki od srodka, myslalam, ze mu zle jak jestem na jednym boku, przekrecilam sie na drugi, ale nic sie nie zmienilo, nadal regularne "stuki" - dopiero wtedy sie skapnelam, ze to chyba czkawka ;)
 
Witam Was dziewczyny i gratuluje pierwszych czkawek :-) Ja jeszcze tego uczucia nie miałam ale czekam z niecierpliwością. Nasza Julka też już ma w miarę stały rytm dnia. Wariuje rano potem koło 13 - 14 i oczywiście największe harce są wieczorem po kąpaniu:-) Brzuch podskakuje i widać gdzie mała kopie. Niestety mój mąż nie ma za bardzo okazji poczuć tych kopniaczków bo jak tylko tatuś rękę do brzuszka przystawia to cisza. Śmiejemy się że już w brzuszku dziecko wie kogo ma słuchać:-) Cudowne to uczucie jest uwielbiam je:-)
 
U nas tez juz byla czkawka :tak:Moj maluch jak poczuje ze ja juz nie spie zaraz daje o sobie znac:tak:U nas wlasciwie nie ma reguly,bo tylko na chwile przysiade to maluch juz stuka:-DWieczorem oczywiscie najbardziej kopie,ale tatus oczywiscie nie czuje bo w tym czasie usypia Misie,a jak nie usypia to maluch sie uspokaja jak tylko polozy reke:sorry2:
 
dziewczyny maci ejuz tak,ze wasz brzuch jak np lezycie na plecach .. cały sie rusza, w pewnych miejscach robią sie wybrzuszenia albo jak np lezycie bokiem nie raz w bok czuc jak sie nozka wbija..?
 
reklama
dziewczyny maci ejuz tak,ze wasz brzuch jak np lezycie na plecach .. cały sie rusza, w pewnych miejscach robią sie wybrzuszenia albo jak np lezycie bokiem nie raz w bok czuc jak sie nozka wbija..?

ja juz od jakiegos czasu tak mam :) bardzo czesto brzuch mi faluje, ale jeszcze do konca nie potrafie rozroznic czy to nozka czy raczka :) czasami calym cialkiem tez sie wypina :) w nocy, jak sie przewroce na bok i nieswiadomie tak bardziej na brzuch to daje mi znac ze tak chyba nie lubi bo dostaje wtedy mocnego kopniaka :)
 
Do góry