reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy dziecka

U nas jest roznie z tymi ruchami:tak:Jak usiade to zaraz dostaje kopniaki, wieczorem ostatnio cos leniwe te moje dziecko jest:tak: a i zlosliwe, bo jak ja poloze reke na brzuch lub G to przestaje sie wiercic;-) Oczywiscie zlosliwe po tacie;-);-);-):-D
 
reklama
Pieszczoszka :confused2::confused2::confused2: Przygotuj sie,ze nie zawsze bedzie taka aktywna ta twoja dzidzia.
Leo ma tak samo,chyba w nocy sie wymeczyl :-)
 
Ja na razie czuję tylko takie jakby głaskanie i to przeważnie jak leżę. Ale w sumie się nie dziwię maleństwu, wczoraj jak lekarz mierzył mu puls to przez chwilę go widziałam i jakbym miała tak mało miejsca i była taka powyginana to też nie chciałoby mi się ruszać....
 
pieszczoszka nie martw się jesteśmy na tym samym etapie ciąży mój gin dziś mnie uprzedził że pomimo, że czuję ruchy teraz codziennie to nie znaczy, że jutro czy pojutrze też tak będzie i mam wtedy nie panikować bo na tym etapie ciąży to normalne bo dzidzia ma w macicy bardzo dużo miejsca jeszcze:)
 
A u mnie momentami dzidziuś tak szaleje, że widzę jak w miejscu gdzie kopie skóra mi leciutko podskakuje!! Piękny widok!!:-) za 1 razem się prawie poryczałam :zawstydzona/y:
 
reklama
U nas też już się pojawiły ruchy. Niesamowite uczucie:-). Teraz wiem, że to jednak było TO, tylko delikatne bo maleństwo jeszcze nie jest zbyt duże. Widocznie ma dużo miejsca.
 
Do góry