reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy dziecka

Leo zdecydowanie po siostrze "nocny marek".W dzien tez go czesto i "widocznie" czuc,ale w nocy to dopiero harce wyprawia :tak: Teraz zaczal sie pupka wypinac po bokach,a czasem tak fajnie przejedzie raczka lub stopka po calosci brzucha,ze normalnie wzruszam sie za kazdym razem :-)
 
reklama
mój prawie cały dzien się rusza a w nocy spi, Maz jeszcze tez nie czuje ruchow, zawsze jak przykłada rekę to synek juz nie kopie :)
 
U nas regula,to "skop tatusia",najwiecej jak przystawi sie by "posluchac i poopowiadac",obrywa mu sie po policzku :-D
 
mój mąż już miał to szczęście:tak: poczuć kopniaka z mojej trójki to właśnie to maleństwo mnie kopie trochę boleśnie:wściekła/y: już zadziera z mamą:-D:laugh2:
 
moje maleństwo chyba będzie bokserem po tatusiu:tak: bo tak mnie bombarduje że tatuś siedzi cały czas z ręką położoną na brzuszku i się cieszy jak dziecko, że tak mały daje popalić:-D
 
ja dzisiaj ok. 18 tak sie bawilam z moja dzidzia, ze on mi kopniaka delikatnego a ja glaskalam w tym miejscu lub pukalam palcem a on odpowiadal :) bardzo mi sie to podoba. te jego kopniaczki sa takie delikatne i fajne :) nigdy bym nie pomyslala ze bede sie wpatrywac tak w ten moj brzuch i rozmawiac z nim :) ale nie potrafie jeszcze odgadnac ktora to czesc ciala mi sie pokazuje :)
a, wyczytalam gdzies kiedys ze nadmierne dotykanie brzucha moze zaszkodzic, ale to chyba nieprawda? wiecie cos wiecej na ten temat? bo ja to bym mogla caly czas dotykac brzuch a jak juz zaczyna kopac to tymbardziej.
 
Mój narzeczony dostał wczoraj z półobrotu dwa kopniaki w ucho akurat gdy się nachylił nad brzuchem :D:D ale miał zdziwienie na twarzy :-D:-D nie mógł uwierzyć że taki dwudziesto-centymetrowy Babol może tak mocno kopać :p:p

Mój Mały upodobał sobie mój pęcherz i zrobił sobie na nim łóżko wodne :wściekła/y::wściekła/y: i ciągle siusiam :p:p
 
reklama
Do góry