reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy dziecka

reklama
paulinka gratulacje.a mam do was pytanie dziewczyny czy któraś z was poczuła juz może czkawkę i wie że to ona może mamy które mają już swoje pociechy potrafią opisać to uczucie. Bo ja od tygodnia mam jakieś takie rytmiczne bąbelki w brzuchu wiem ze to moja niunia ale nie pzypomina to kopniakczków i jej ruchów jakie miałam do tej pory i się włąsnie zastanawiam czy to aby nie ta czkawka.
 
kingutek opisac raczej ciezko czkawke:-). kopniaczki sa mocniejsze i przewaznie dwa , trzy i spokoj na troche a czkawka potrafi twac chwile i wlasnie czujesz takiego rytmiczne babelki.u nas maluch czesto ma czkawke.pewnie nie bardzo pomoglam le nie wiem jak opisac czkawke
 
Podobno już maleństwo może mieć czkawkę, i można to poczuć , niewiem jak ?
W późniejszym okresie to pamietam przy bartku , brzuch w jednym miejscu podskakuje , rytmicznie co 10-20 sekund typowa czkawka ....
Choć dziś mała ma bardzo bardzo ruchliwy dzień , widać ruchy pierwszy raz przez brzuch :-)i w pewnym momencie były takie rytmiczne skoki ,że pomyślałam ,żę to czkawka :tak:
 
moje maleństwo też już miewa czkawkę i czuję to wyraźnie bo to takie rytmiczne "pukania" nie mam pojęcia jak to nazwać w każdym bądź razie jest to rytmiczne:-p ja też pewnie nie pomogłam:-p
 
Pomogłyscie dziewczyny sama mam ciezko opisać to uczucie w brzuchu a nie przypomina ono właśnie kopniaczków zobaczymy w póżniejszym czasie czy to faktycznie to :-)
 
reklama
dziewczyny maja wasze dzieciaki w brzuchy czasem takie ciche dni? tz ,ze sa duzo mniej aktywne ??
Ja od praktycznie 21 tygodnia czuje intensywne ruchy ale wczoraj i dzis to takie ospałe słabe kopniaki
 
Do góry