reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych pociech

Moja gwiazda odkryła sposób na wysuwanie się z leżaka. Jak ją tylko tam położymy, robi mostek i myk do przodu. Po chwili ma już stopy na zewnątrz - mała spryciula. ;-)

Whitney, u nas to samo :) a jak zadowolona, i nauczyla sie ciagnac za poztywke zeby jej grala (ta w bujaczku) i robi to raz za razem. Jak jej raz nie przypielam bo peplalam przez tel, to nózki juz zeszły na zewnatrzdaleko a pupcia zsuwala sie na podloge, takze juz wiem ze bez pasów nie ma mowy. No i pełza od przedwczoraj, do przodu na brzuszku, a steka przy tym jak lokomotywa :D

U nas kobitki to samo, wiec w lezaczku obowiazkowo musi byc przypiety, chyba ze jestem przy nim to nie zapinam.
Z pleckow na brzuszek jeszcze sie nie obraca, ale lada dzien moze mu sie uda, tylko gdzies nie wie co z raczka zrobic. W lozeczku tancuje dookoła własnej osi. Nozek jeszcze nie smakuje, ale kolankami juz zainteresowany. A najbardziej zainteresowany jest moimi okularami, ciagle mi je zciaga.
 
reklama
Szymek w foteliku pręży się jak struna i zanim go przypne pasami to potrafi z 3 razy wyjechac nogami na ziemie:-)
Podczas przebierania uwielbia robic mostki. póki co nie przekręca się na boczki i z 3 razy udało się obróci z brzuszka na plecy.
Stópki jeszcze są bee ale za to jak leży na brzuszku to odpycha się nogami i ryje głową w podłodze:-D a i na brzuszku sięga po zabawki:-D
W piątek moje dziecię odkryło że potrafi krzyczec:-D
 
Witajcie:) super watek naprawdę:) moja Gabi ma 4 miesiące i tydz potrafi:
-głośno kzyczeć,jęczeć,stękać jak jej tylko znikne z pola widzenia:)
- pare razy udało się jej samej obrócić z brzuszka na plecki i na odwrót ale od jakiegoś czasu hmmmm.... odechciało jej sie tego
-główke trzyma bardzo sztywniutko i obraca nią na wszystkie strony
- wkłada sobie non stop paluchy do bużki
- śmieje sie w głos zaczepiana przez tate albo łaskotana
-na bruszku trzyma sztywno główke i obraca nia na wszystkie strony ale tylko poleży w ten sposób pare minutek potem krzyk bo raczej mało płacze
-a no i w nocy przewraca sobie misia na głowe i się drze:)
-zaczepia ludzi na zakupach swoim "eeee"
i już chyba tyle.... napewno jest jeszcze coś ale jakoś do głowy mi nie przychodzi co jeszcze by tu o tej mojej małej napisac:)
 
U nas wczoraj Kaska przewrocila sie z pleckow na brzuszek i tak sie jej to spodobalo ze robila to caly wieczor :) Tylko jeszcze nie bardzo wie jak to zrobic z brzuszka na plecy i wtedy zaczyna piszczec :)
 
A Daria odkryła,że ma siostre wariatkę!!!! wczoraj tak się z niej śmiała ,że szok!!! Blanka przed nią cyrki odstawiała ,skakała, śpiewała, kukała itp itd a Daria zanosiła się śmiechem tak bardzo że aż się krztusiła!!!:-D
poza tym cały czas pedałuje, przebrać jej nie idzie bo skacze, podnosi tyłek ,robi mostki:-pprzewraca się na wszystkie strony i ostatnio nawet jak się uparła to "doszła" obracając się do torby z kulkami tak bardzo chciała je mieć!!:-Dłeb mi podnosi tak wysoko, że się boje, że kark skręci kiedyś i też ją przypinam już dawno pasami do leżaka bo uparcie wstaje do siadu chociaż jeszcze się chwieje jak dzikus!!
 
a jak z trzymaniem glowki u waszych pociech????? bo moiejmu pecyna lata do tylu przodu troche utrzama sztywno ale szalu nie ma!
 
mój już od jakiegoś czasu ładnie trzyma prosto , jak go trzymam to nie lubi mieć asekuracji przy główce bo lubi się rozglądać na boki
 
reklama
A Daria odkryła,że ma siostre wariatkę!!!! wczoraj tak się z niej śmiała ,że szok!!! Blanka przed nią cyrki odstawiała ,skakała, śpiewała, kukała itp itd a Daria zanosiła się śmiechem tak bardzo że aż się krztusiła!!!:-D
!!
U mnie jest to samo jak podchodzi do Maxia starszy brat i cos mu opowiada to jest jeden wielki smiech.

a jak z trzymaniem glowki u waszych pociech????? bo moiejmu pecyna lata do tylu przodu troche utrzama sztywno ale szalu nie ma!
MOj trzyma sztywno, musisz wiecej klasc na brzuszku to wzmacnia miesnie karku i brzucha.
 
Do góry