reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych maluszkow

reklama
to ja Wam powiem że Tycio ważony był wczoraj (na takiej lepszej wadze łazienkowej - u mamy na rękach a potem mama bez niego- więc to tak z przymrużeniem oka) i waży 6400!!! 5 października idziemy na kolejne szczepienie i jestem ciekawa ile wtedy wyjdzie
 
Musze sie wam pochwalić, bo jestem strasznie dumna z Hani. Ostatnie 1,5 tygodnia mego marudzenia okazało się wielkim skokiem rozwojowym, bo moja córeńka w sobote zaskoczyła nas maksymalnie, bo hop siup nauczyła sie przewracać na brzuszek i robi to non stop i dosłownie w sekundę, odkryła też kolanka więc rehabilitacja pomaga! Dziś natomiast udało jej sie pare razy obrócić sie z brzuszka na plecki ach jakie to cudne :tak::-)

edit. piszczeć i krzyczeć tez się juz nauczyła :szok:
 
icak super!!! u nas też przewrotki z pleców na brzuszek na topie, ale tylko przez lewy boczek, więc ćwiczymy prawy, kolanka i stópki na razie słabo nam idą, chociaż codziennie ćwiczymy na przewijaku
 
icak -super! Nas tak młoda wczoraj zaskoczyła i teraz non sto sie odwraca z plecków na brzuszek i odwrotnie ale tylko przez prawy boczek, lewy sobie ćwiczymy. Natomiast jeszcze kolanek nie ma ale jej pokazuję i się strasznie cieszy jak stópki dotyka :-) a nasze dzieciaki urodziły sie w tym samym dniu i prawie w tym samym czasie to zrobiły :)
 
moj dla odmiany nieznosi ksiazek, choc ja je mu czytam doslownie od pierwszych dni zycia. Kiedy biore go na rece i zaczynam czytac to jest albo jeden wielki krzyk, albo usypia w minute jakby wiedzial, ze nie ma wplywu na zaistniala sytuacje i najlepiej jest sie w tej sytuacji poprostu "wylaczyc";)
Do jakichkolwiek przewrotow u nas jeszcze daleko, ale za to muzycznie jest bardzo uzdolniony:). Czasami wyspiewa nam taka arie, ze sama bym tak wysoko nie wyciagnela.
Aestima nasz siusaka juz odkryl. Tak go ostatnio mietolil, ze musialam perzerwac mu te harce, bo by go chyba rozbolal;). Nogami tez sie bawi. Najczesciej stopy laduja w buzi, kiedys nawet zdjal sobie skarpetke dziaslami;)
 
mrsmoon, ivona przewroty na brzuszek póki co też tylko z lewego boczku, z prawego się przymierza ale jeszcze bez rezultatów, ale jaki to miły widok :tak: że te nasze dzidziolki juz tak rosną

nadzieja ja na razie małej nie czytam i nie pokazuje książeczek, ale bardzo dużo jej spiewam, najczęściej wymyślam na poczekaniu teksty bez składu i ładu, ale bardzo to lubi
 
Ostatnia edycja:
Mój uwielbia ksiażeczki:)
Od kilku dni Miesio podnosi dupsko do góry i czasem pomaga przy zmianie pieluchy mamie:) Ale obrotów dalej brak, ech...
 
Aestima u nas podobnie...dupcia do góry wędruje i obraca sie tylko na boczki ale jeszcze bez pomocy nie umie sie przekręcić :(
 
reklama
Do góry