reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych kochanych pociech

She - matko, Staś robi dokładnie to samo, co Krzyś :) mój Ptyś też już ładnie siedzi sam, ale sam nie siada :p ale za to dzisiaj stanął na chwilkę w łóżeczku...
 
reklama
Aga super :-) Ja mojego bąbla nagrałam dopiero jak już raczkował. Żałuję, że nie udało mi się nagrać jego prób - za jakiś czas byśmy się z tego śmiali :-)

Annte - Kuba też tak zaczynał, robił mostek, podnosił się do wstania, ale nie mógł skumać jak ruszyć do przodu. Potem przesuwał dwa kolana na raz, ale nie szły za tym rączki więc lądował na głowie :-) Później zauważyliśmy, że bardzo ciekawi go wieża z klocków i jej przewracanie. Jednego dnia mąż zaczął mu takie wieże coraz dalej układać i młody był tak zdeterminowany, że w końcu skumał o co chodzi:-) Szykuj się - jak już nie raczkuje, to za chwilę na pewno będzie :tak:
 
czy wasze maluchy jak chcą jeść też już dają wam jakoś znać na swój wyjątkowy sposób?
Moja jak np chce mleko to tak ciamka jak by ssała sutka :D A jak chce jeść coś innego typu kanapka to idzie pod lodówke i robi mniam mniam :D
 
reklama
Do góry