reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

reklama
nie jestem do konca pewna, czy to powod do dumy, bo troche niebezpieczne, ale Julitka sposrod kilku wlaczonych palnikow na gazie, wie ktory nalezy do czajnika i wylacza gdy sie gotuje woda:sorry2:
 
Oskar zaczyna coraz odważniej się puszczać i sam chodzić. Wiem, że wobec Waszych dawno chodzących chodziaczków to strasznie późno, ale jak widzę ten błysk radości w jego oku... :-D:tak: Strasznie ostrożne moje dziecko.
A ostatnio ulubionym słowem mojego dziecka jest "dzięcioł" czyli "dzię dzią" :-D:-D Muszę go z tym nagrać :tak:
 
nie jestem do konca pewna, czy to powod do dumy, bo troche niebezpieczne, ale Julitka sposrod kilku wlaczonych palnikow na gazie, wie ktory nalezy do czajnika i wylacza gdy sie gotuje woda:sorry2:
No to raczej nie troche ale bardzo niebezpieczne.Polecałabym zakupic sobie blokady na palniki.
 
Doti nie wiem czy tak "strasznie późno" bo moja Jula samodzielnie chodzi dopiero od miesiąca... wiec gratuluje teraz każdego dnia bedzie sie pięknie wzmacniał:-)
a powiedz jak chodzi to rączki ma uniesione czy opuszczone??
 
pytam sie dlatego, że moja Jula chodziła z rączkami uniesionymi i mówiono mi że to źle... no ale Ty nie masz tego problemu:-)
 
reklama
Oskar zaczyna coraz odważniej się puszczać i sam chodzić. Wiem, że wobec Waszych dawno chodzących chodziaczków to strasznie późno, ale jak widzę ten błysk radości w jego oku... :-D:tak: Strasznie ostrożne moje dziecko.
A ostatnio ulubionym słowem mojego dziecka jest "dzięcioł" czyli "dzię dzią" :-D:-D Muszę go z tym nagrać :tak:

musi fajnie mowic to slowo:-D julitka miala swego czasu ulubione, rowniez tak latwe: swierszcz:-D

czyli chodzenie sie Oskarkowi spodobalo:tak::-)

No to raczej nie troche ale bardzo niebezpieczne.Polecałabym zakupic sobie blokady na palniki.

nie, ja tak nie panikuje. tlumacze jej, ze moze sie oparzyc, a po drugie to zawsze jest ze mna.
 
Do góry