reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

reklama
Hehehe..juz rano obmyslalam posta jak pozale sie wam ze to moje dziecko za nic w swiecie nie chce trzymac butli...a tu patrze, skubaniec, chwycil w obie raczki, przechyli zeby wiecej lecialo i ciagnie...i to gruba butle aventa:szok::-)
Mam pyatnie dla mam samodzielnie pijacych maluszkow: czy dajecie im butle do lozeczka czy na foteliku, czy nakladacie sliniak bo np cieknie po brodzie, i jakich smoczkow uzywacie bo moj 3przepywowy kapie wiec obawiam sie ze Stas moze wiecej tego mleka rozlac niz sie napic

i mam znowu dola "rozowjowego"...Stas nie mowi ma-ma...:-:)nerd::baffled:
 
Hruda Angelina trzyma butle i pije tam gdzie chce.Na lozku,na siedziaco w koszyku sklepowym.Jak jej nie leci to sie odchyla maksymalnie do tylu.A pije ze smoka z jedna dziurka taka od 6miesiaca.Sliniak oczywiscie wskazany bo leci po brodzie to jedno,a jak zacznie trzasc butla to pryska na okolo.A o ma ma sie nie martw u nas jest tata albo dziadzia.Wiadomo corunia tatunia.
 
Mam pyatnie dla mam samodzielnie pijacych maluszkow: czy dajecie im butle do lozeczka czy na foteliku, czy nakladacie sliniak bo np cieknie po brodzie, i jakich smoczkow uzywacie bo moj 3przepywowy kapie wiec obawiam sie ze Stas moze wiecej tego mleka rozlac niz sie napic

i mam znowu dola "rozowjowego"...Stas nie mowi ma-ma...:-:)nerd::baffled:
Hruda u nas tylko na siedząco, ale u nas tylko piciu ( nie mleczko) i nie z butli ze smoczkiem tylko z niekapka.
 
Hehehe..juz rano obmyslalam posta jak pozale sie wam ze to moje dziecko za nic w swiecie nie chce trzymac butli...a tu patrze, skubaniec, chwycil w obie raczki, przechyli zeby wiecej lecialo i ciagnie...i to gruba butle aventa:szok::-)
Mam pyatnie dla mam samodzielnie pijacych maluszkow: czy dajecie im butle do lozeczka czy na foteliku, czy nakladacie sliniak bo np cieknie po brodzie, i jakich smoczkow uzywacie bo moj 3przepywowy kapie wiec obawiam sie ze Stas moze wiecej tego mleka rozlac niz sie napic

i mam znowu dola "rozowjowego"...Stas nie mowi ma-ma...:-:)nerd::baffled:

widzisz, u nas tez to przyszlo samo, nieoczekiwnie. julitka tez pije wszedzie,a sliniak nie zawsze ma, bo pije ciagle i gdzie tylko dorwie butle. nie zalewa sie bardzo. do tej pory pila tylko wode, a dzis juz na lozku nawet mleko sama trzymala:-) i to tak smieznie, bo jedna reka za dno:-D:-D

mój z butelki to tylko herbatka. A jak mu daje do potrzymania to zaraz smoka naciska i wszędzie tryska.

to byla i w sumie nadal jest ulubiona zabawa mojego szkraba, ajak wcisnie smoka w butelke, to kaluza gotowa:-D:-D
 
reklama
Hruda u nas tylko na siedząco, ale u nas tylko piciu ( nie mleczko) i nie z butli ze smoczkiem tylko z niekapka.

dzis byla tez proba picia samodzielnego z niekapka i akurta bylo to w momencie jak P wchodzil do domu, a julitka od razu mu pokazala ze ma kubek i ze pije-pociecha!!
 
Do góry