reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

reklama
Tasia - O tym samym pomyślałam:-D W szpitalu podpytałam Panią doktor czy mogę jakoś nocą oszukiwać Małego i np. wodę dawać, ale powiedziała, że do skończonego 6-go miesiąca jednak cyca, a na pocieszenie powiedziała, że z takiej dużej wagi po mleku mamy się szybciej spada, niż po butelce:tak: Tak więc junior wcale nie musi być grubaskiem - uff:-D
 
Jejku, co za noc. Za dobra matka jestem. Chciałam mu pieluszkę zmienić przed karmieniem o 2:30 i to był mój błąd, bo tak się rozbudził, że nie spał do 5. W końcu zasnął jak zostawiłam go samego i poszłam sobie kanapki zrobić, bo zgłodniałam:-D. Jak w końcu dane mi było się położyć, to sąsiedzi zaczęli łóżkowe harce, ja pi...e kiedyś normalnie wezwę policję, a o 5:40 już wstawał mąż do pracy. W myślach przeklinałam jak nie wiem co, mam nadzieję, że Mały tego nie wyczół:-D
 
Hej, my wczoraj mieliśmy szczepienie, mały niestety zagorączkował, wieczorem miał 38,2 mimo, że zaaplikowałam paracetamol popoludniu. Widocznie przestał dzialać... Dzisiaj już praktycznie w normie, bo od 37 do 37,3...

Waga - 7300! Chyba jeden z większych tłuścioszków na forum. Z tym, że nie wiem, ile ma wzrostu... Ale wszyscy mówią, że duży, jak na swój wiek...

Z obracaniem nadal cienko... parę razy mu się zdarzyło tylko, ale wydaje mi się, że to wina wyjazdu na działkę, bo tam głównie z wózku.. Nie było innej możliwości, bo całe dnie na dworze, a wiatr nieźle hulał...

pani doktor obejrzała te suche i zaczerwienione miejsca przy szyjce i pod paszkami i powiedziała, że to podrażnienie... Powiedziała, że najlepiej pomoże Clotrimazolum z Ziaji. wiecie, ile to kosztuje?! 3,5zł. :-D
Myślę, że to wina tych bodziaków z Pepco i tego, że nie używamy płynu do płukania (wysypka za niemowlaka)... Nie zmiękczają się tak tkaniny... Trzeba spróbować wlać płyn do płukania.
 
anka - daj znać jak będzie poprawa. Te ubranka z Pepco dla mnie jakieś szemrane. Ta ich bawełna mam wrażenie, że mniej oddycha (zupełnie inna w dotyku) niż ta z mothercare czy nawet F&F.
 
No dokładnie, Pscółka, szorstka i w ogóle. Mam jeszcze kilka sztuk z lumpków, i te są genialne. A te z Pepco mi się spodobaly, bo cieniutkie takie, idealne ja gorące dni, jak i pod coś, w ramach podkoszulka... A wiesz, ile tego nakupowałam :szok:

Badam lamówki - nie wszystkie są szorstkie, więc będę przebierać. :-)

A, jak się obudzi, to posmaruję pierwszy raz. Dopiero szwagier mi przywiozl tą maść. Ale czytam ulotkę i jest na niej napisane, że lek o miejscowym dzialaniu przeciwgrzybiczym?!
 
reklama
Do góry