reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

Olek ma spuchnięte całe dolne dziąsło...aż nie wiem co wyjdzie. przy 3 to jak by juz kieł był o_O myślę, że rżnie się wszystko z ozębnej w górę, a potem pojedynczo będą wychodzić zęby przez dziąsełka. DO tego momenty ma takie że leży i marudzi, nie interesują go zabawki ani pogawędki z rodziną tylko tak leży i cierpi :-(
 
reklama
a jak to u was jest ?? bo jak Olka położę na macie i wyjdę to jak wracam to jest w zupełnie innym miejscu. ale jak siedzę to leży kwęczy i się nie rusz prawie hahaha
 
Hej
My po szczepieniu. Okazało sie ze mania jakos malo wazy - niecałe 6300... W domu wychodzi mi więcej
Z zebami juz sama nie wiem... Chyba spokoj
A co do wedrowania to mlda przemieszcza sie bardzo i nie ma dla niej znacznia czy jestem czy nie... Ale jak mnie nie ma to ostatnio ryczy...
 
My po szczepieniu, Miki znowu przez 3 tygodnie przybrał 0,5kg i waży 6,600! Jak obce osoby nas zaczepiają to strasznie się dziwią że jak na 4 miesiące to strasznie duży jest ;) Widocznie będzie z niego wysoki gościu :)

Doktor pediatra znowu stwierdziła że nie podnosi główki (w domu po powrocie spróbowałam ja i sie podniósł więc już sie nie przejmuje) i znowu stwierdziła że troszkę nie trzyma główki w osi symetrii, jak jej powiedziałam że doktor z przychodni rehabilitacyjnej stwierdziła że jest ok, to powiedziała że była dzisiaj Pani z dzieckiem która też trafiła do tej Pani doktor i też jej powiedziała że jest ok co się potem okazało że nie jest ok. Jakie usprawiedliwienie usłyszałam? Pani doktor ma czasami zły dzień że wszystko bagatelizuje i krzyczy... KURDE to gdzie ona nas skierowała ?! Jak jej powiedziałam że zabroniła leżeć dziecku na plecach i układać go tylko na boku to sama ja wysmiala i powiedziala ze takiego dziecka nie jest sie w stanie zmusic lezec na boku! I skad ja mam teraz wiedziec czy jest ok czy nie? To są jakieś jaja. Wrrr :/
 
Feli u nas to samo. w nocy też w łóżeczku dziecka szukam:-)

U nas szczepienie było tydzień temu. 7760 g waży Dominisia więc cały czas utrzymujemy 90centyl.
A jeszcze się pochwalę... rehabilitacja przynosi efekty i z podnoszeniem główki jest dużo lepiej. A dziś noga trafiła do buzi:-D
 
czekolada - witaj w klubie, ja już nie wiem komu mam ufać,każdy lekarz co innego
Fel - u mnie podobnie, największe postępy robi jak niepatrzę.:-D Z tym, że od jakiegoś tygodnia jest tak jak u Anili, jak mnie dłużej wpokoju nie ma to nagle zrywa się do płaczu:crazy:
Tasia - dałaś mi nadzieję, z tą nóżką, bo myślałam, że umojego klocka nie będzie to możliwe. Na razie tylko w kąpieli patrzy sobie z zainteresowaniem na nóżki - rozczulające.

Aaa, nas dokładnie pomierzyli w szpitalu i mamy 7540 i 65,5 cm:-) czyli w 4 i pół miesiąca 12,5 cm urósł. A jak to u Was wygląda?

 
Pscółka u nas w poradni nie mierzą a sama nie wiem jak się do tego zabrać. Mierzysz sama? U nas nogi są cały czas w górze, do tego stopnia że widać u Małej mięśnie brzucha.
 
reklama
Tasia - my podejrzeliśmy jak pielęgniarka mierzyła po porodzie:-D i tak go mierzymy w domu, czyli miarką krawiecką od czubka głowy (nasz ma akurat takie gniazdko we włosach, więc łatwo znaleźć), po plecach, pośladku, pod kolankiem i do pięty. A w szpitalu to mieli taką fajną wagę, która od razu miała taką wysuwaną blokadę na stópki, a z boku miarkę. W poradni też nas nigdy nie mierzyli.
 
Do góry