reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

My mamy szczęście, bo ortopeda to mój wujek i właśnie on zalecił nam pieluchowanie i układanie na brzuchu na "zabę" i ćwiczenia, ale to dlatego, że Hana żle odwodzi lewe biodro. Mielismy tez badanie u okulisty - koszmar dla matki i dziecka, nikomu nie życzę, wyłam prawie z Haną:baffled: Jeszcze tylko audiolog i neurolog. A we wtorek się szczepimy.
Wracając do pieluchowania, to rehabilitanci teraz nie zalecają tego, bo może zaszkodzić, jednak wujek nam kazał, to próbujemy, ale mam wrażenie, że małej jest niewygodnie.
 
reklama
TO CI powiem, że w książeczce doczytałam zalecenie położnej o którym się nawet nie zająknęła...że mam szeroko pieluchować...Normalnie zakładamy pieluszkę, pozycja na żabę to jego ulubiona, fałdki układaja się symetrycznie. więc myślę że z bioderkami ok...tylko ta asymetria :/ i nie pamiętam jak ćwiczyć, na razie układam go na przeciwnym boczku częściej...

Dziś podobno sam pacną kilka razy w zabawki zawieszone na pałąku leżaczka :-) Moja mam twierdzi, ze z rozmysłem, mnie się wydaje, że przez przypadek :-)
 
Felidae, mi wujek zalecił ćwiczyć w sensie rozkładania nóżek na boki a`la żaba i łączyć kolana i tak kilka razy, do tego masowanie łydek od zewnątrz. Co do zabawek, to myslę, że to jednak przypadek :-) ale niech się babcia cieszy jakiego ma szybkiego wnuka.
 
dziewczyny...czy wasze maluchy te koło 6 tyg zaczynają pchać piąstki do buzi ??? dodam, że nie z głodu bo jest po karmieniu i smoka i pierś wypluwa....
 
Nef mi się udało zarejestrować na lipiec w promyku Słońca na usg... pediatra twierdzi, że wszystko ok z bioderkami dlatego też nie będę szła szybciej prywatnie, pójdę w lipcu tylko tak na wszelki W:-D
 
Fel - mój lubi wkładać piąstki do buzi jak jest na brzuchu albo na rękach i też nie oznacza to, że jest głodny, bo robimy mu test glonojada, tj. sprawdzamy czy będzie ssał nasz palec:-D

A tak z ciekawostek jakieś półtora tygodnia temu nauczył się robić bańki ze śliny:-D
 
oliwka ja tez w promyku mam termin na wrzesień:baffled:
a kiedy rejestrowałas
bo ja niedawno 9moze z tydzien temu... no nie wiem, moze jakies wakacje zgarnelam...:wściekła/y:
ale rejestratorka była wyjatkowo francowata:no:
 
Nef Oliwka ja mam termin na 5 czerwca, ale rejestrowałam zaraz po wyjsciu ze szpitala. Ul Łowiecka poradnia preluksacyjna 071 71 17 400
 
reklama
Do góry