reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

Lenka pcha piąstki jak jest głodna a tak to nie
My na bioderka idziemy w środę i byłam zaskoczona ze tak szybko dostałam termin na NFZ bo z synkiem to w ciąży będąc powinnam go zapisac a jak dzwoniłam po porodzie to mialam termin na za dwa miesiące i musialam iść prywatnie
 
reklama
My jutro na usg bioderek, mam nadzieję, że będzie dobrze :). A z postępów to głużymy ślicznie najczęściej spółgłoskami "g" i "k" :-D no i dziś rączka niepewnie powędrowała kilka razy w kierunku zabawki. Niestety przez ABS (czyt. absolutny brak szyi) Adasia ma problem z podnoszeniem z leżenia na brzuszku tej łepetynki do góry, bo ciążą pucki straszliwe i kark się nie chce zgiąć w drugą stronę ;-).
1-IMGP4315.JPg

1-IMGP4044.JPG
 
Ostatnia edycja:
Bombek - ale się uśmiałam z tego abs-a, ale jak widać chłopakowi to nie przeszkadza, widać, że jest szczęśliwy;-)

moncia
- dużo zdrówka dla Was, oby uszka szybko się wykurowały&&&. u mnie uszka były czyste, ale jak ze wszystkim ani doktor dodawała słowo "jeszcze" (w znaczeniu póki co), tak więc wszystko się okaże jutro na kontroli:baffled:

A ja niestety muszę odwołać dzisiejsze usg bioderek, bo mamy zakaz wychodzenia, aż się boję jaki będzie następny termin:szok:
 
Bombek ale z Adasia śliczne ciacho:-)

Moja Alunia też pcha rączki do buźki :-D ale dzieci się podobno w ten sposób uspokajają:-)
Do tego już coraz częściej uśmieszki i to świadomie jak sie do niej mówi i też próbuje gaworzyć:-D:tak:
 
Bombek :-Ddobry ten ABS :-D a Adaśko na pierwszej focie wygląda jak reklama Michelin :-D na drugiej zaś taki słodziak do całowania.
Pscólka, kładź małego z głową wyżej, wtedy katar lepiej ścieka i nie zalega na oskrzelach.
A my dziś na szczepienie :baffled: w sumie to dobrze, bo mała ma skazę i trądzik, wygląda jak poparzona na buzi, mam nadzieję, że przepisze jej jakąś maść, choć jak się widziałyśmy z dr ostatnio, to mówiła że to nic takiego :confused: zmieniła tylko mleko na HA.
 
Bishopka - kładę, kładę;-). dzisiaj już miał swoje standardowe aktywności, tylko w pętli co 2, a nie co 3 godziny, tak więc chyba idzie ku lepszemu:-)
 
reklama
Ale słodziak z Bombka :-))))
U nas bioderka na medal,i pan doktor nie nakazał szerokiego pieliuchowania bo powiedział ze więcej tym krzywdy mozna zrobić niż by pozytku było.Tylko kazał robić takie kółeczka zgietymi nóżkami i na kontrole mamy pryjść 1 sierpnia.
Lenka też troszke pucołkowata i nie bardzo lubi dzwigać głowy.
 
Do góry