reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

Adi:
waga urodzeniowa - 3950g
waga po 4 tyg - 5150g :szok::-D

I też kończąc miesiąc ładnie przekładał główkę z boku na bok leżąc na brzuszku, wodził wzrokiem za przedmiotami, odwracał głowę w kierunku światła.
A mając 5 tyogdni po raz pierwszy świadomie się do mnie uśmiechnął!!! :-)
Tzn do mojego czoła ;-)
I dzień później też, a dziś jedynie widziałam po oczach że są takieśmiejące się, ale usteczka się nie uśmiechnęły ;-)
 
reklama
Koniecznie muszę dzisiaj zważyć Bartka, bo sama zauważam, że przez ostatni tydzień zrobił się bardzo pucołowaty na buzi i brzuszek już taki pękaty. W pampkach 2-kach zapinam rzepy z przerwą 2-3cm, na szczęście jeszcze nie przecieka. Kolejna paczka to już raczej 3-ki...
 
U nas tez sie zaczynaja usmieszki tylko nie wiadomo czy do mamy czy przez gazy które puszcza:-Dniby sie patrzy na mnie ale pewnosci nie mam czy to do mnie czy nie;P 29 maja mamy szczepienie wiec napewno sie zwazymy heheh ciekawe ile kg na plusie;P
 
ważyłam dzisiaj z rana mojego bąka - 4 tydzień i ma już 5kg:szok:, a dokładnie 4970g, wprawdzie najedzony, ale jak chodzę do pediatry to też z rana i po jedzonku
 
Nef - nieżle, nam 5 wskoczyła w 7 tygodniu:-D

monic
- mój jest jak typowy facet, tylko mu cyca pokazać i uśmiech od ucha do ucha:-D, ale uśmiech do czoła to też coś;-)
 
Hej
Wybieram się dziś z córcią do pediatry, bo kurcze mam problem z pupą. Walczę na wszelkie sposoby, ale ma takie mini ranki z krostek. Myję wodą przegotowaną po zmianie pieluszki, zmieniłam huggiesy na pampersy, sudecremy, bepanteny, wietrzenie ...i d....pa. Niech mnie lekarz ratuje. Może coś lepszego przepisze, bo szkoda córci by ją to męczyło. A przy okazji obejrzy jej buźkę, bo tez mało ciekawa.
 
mam jakies nieodparte wrażenie ze 6 lat temu dzeci wolniej przybierały na wadze. Michal w wieku 7 tygodni wazyl 4300 czy cos kolo tego a Olek w 4 tyg wazyl 4500 ( no 400g roznicy w wadze urodzeniowej) ale kg na sztucznym misiek nie zrobił...a Olek przez 2,5 tyg na mieszankach i 2 na cycu 1,5 o_O
 
Wiosna u mnie na takie krostki tylko że na pleckach pomogła maka ziemniaczana :-)

A my dzisiaj po wizycie u pediatry:
waga urodzeniowa 3800 spadek do 3720 i 58 cm,
dzisiaj waga 4660 i 60 cm :-)

do tego moja Alicja okazała sie małym alergikiem i mamy mleczko nutramigen do tego Dicoflor i na oczka ropiejace:-( floxal oby juz wszystko było dobrze:tak:
 
reklama
Do góry