reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

reklama
My po wizycie u lekarza :-) mała waży 6100 g i mierzy 63 cm :-D przy szczepieniu był jeden wielki krzyk, ale już jest dobrze:-)
 
bombek super twój synus

my dzisiaj po kontroli bioderek, wszystko ok, i po szczepieniu, waga 7060 długosc nie wiem, ale niektóre ciuchy na 80 mamy a na 68 tez coś się jeszcze trafi. Główkę cały czas o pół cm większa od klatki wiec się nie dziwie ze ciezko mu z tą głową, chociaz zauważyłam ze jak juz jest podciagniety do siadu to głowkę podniesie i jak go wtedy opuszczam to tez ją trzyma, wiec chyba nie jest zle, na razie daje mu czas.
 
MAMY biegunkę :-( albo po szczepieniu, albo od zębów, które nadchodzą ( może za miesiąc?)
Napisałam rano posta ale go nie wysłało wrrr... wiec juz nie wklejam :-)
Generalnie byliśmy juz u dr, kazała poić, poić i jeszcze raz poić i za kilka dni na kontrolę wagii czy nie spada. od piątku przybrał 100g mimo tych kupek ( 6210g). Pupa odparzona choć kupka zmieniana jest od razu. nawet w nocy słyszałam jak sie sili to już na nogach bylam i czekałam aż skończy. Jedno mnie dziwi, bo te kupki są zupełnie inne niż były u starszak aw tym wieku a mimo to dr zakwalifikowała je juz jako biegunkę, a wyglądają zupełnie normalnie. Tylko, że ich ilość jest zatrważająca :-( dziś już 6 ale od 12 cisza...zobaczymy, moze już po strachu
 
hmm no to juz 3 dzień.. od 12 spokój zobaczymy. Bo już dr straszyła, ze jeszcze 5 kup i wizyta w szpitalu żeby sprawdzić czy w krwi nie widać odwodnienia. Nie mam na to ochoty, bo jutro rano USG.
 
My po szczepieniu. Miki przez 3 tygodnie przybrał 0,5 kg :) i waży 6100g.
Trochę się zmartwiłam przy tej wizycie ponieważ dostaliśmy skierowanie do poradni rehabilitacyjnej :( Mikołaj pięknie trzyma główkę w pozycji na brzuszku, nawet Pani doktor stwierdziła że szybko zacznie raczkować, ale potem na pleckach jak go ciągnęła za rączki okazało się że głowa zostaje a on się odpycha nóżkami i wygina :( ostatnio faktycznie zauważyliśmy że się nie podciąga na rączkach i nie przyciąga główki. Oprócz tego pani doktor stwierdziła że nie trzyma główki w lini i dalej patrzy bardziej w lewo. Dopiero jutro zarejestruje go do poradni, ale obawiam się że bedzie długi termin oczekiwana a ja już chciałabym coś robić w tym kierunku :-:)-:)-(
 
reklama
czekoladka to macie podobnie jak my ( tylko my juz te obroty główki już rozpracowaliśmy sami w domu). Jeżeli termin będzie na prawdę długi to radze iść prywatnie. Nam się udało w miesiąc wszystko załatwić, porada neurologiczna prywatnie i na podstawie tej opinii szybciej dostaliśmy się do poradni rehabilitacyjnej, sprawdzaj wszystkie możliwości. u nas jest poradnia rehabilitacyjna i okres oczekiwanie ok 2 miesięcy. a do Ośrodka Dziennej Rehabilitacji 3 tygodnie. Powodzenia
 
Do góry