reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

Fel, super, że u Was ok :) co do koleżanki, to zaproponuj Jej szynę koszli, jest o wiele lepsza w rezultatach niz szelki. Polecam Puźniaka prywatnie :)
 
reklama
Dzięki Bishopko. Ale uparli się na dr Michajłowa. a z małym robią, to co w sumie im kazali. Koleżanka jest załamana, że rehabilitacją robili mu krzywdę...i w ogóle.
 
Fel, pewnie rehabilituja go Vojtą, a to boli i jest koszmarne. Dziewne, bo ja na ich miejscu szukałabym najlepszego dla dziecka
 
Felidae doczytałam, że zaczynacie rehabilitację. A gdzie byłaś u neurologa?

Ja zapisałam Bartka do Promyka na Swobodnej i termin za ok. 5 m-cy, nawet nie rejestrują na dzień, tylko będą dzwonić... a prywatnie to za jakieś 3 tyg. będą zapisy na koniec sierpnia, ale żadnej gwarancji, że się uda:wściekła/y: nosz kuźwa:wściekła/y:

i teraz zastanawiam sie, czy nie spróbować od razu uderzać do jakiegoś rehabilitanta, prywatnie, kiedyś podawałaś jakiś namiar na wizyty domowe.

U nas wszystko robi co powinien, ale klapa z próbą trakcji, jeszcze nigdy nie pociągnął główki za ramionami... nawet z pozycji półlezącej, ta głowa zostaje całkowicie z tyłu.... a ma już 3 m-ce i pięknie trzyma główkę leżąc na brzuszku, obraca ją na boki.
Dostałam skierowanie do neurologa od pediatry, która nie daje ot tak skierowań na wszelki wypadek. No jest to coś niepokojącego.

W ogóle czasami mam wrażenie, że raczki mu ciążą... ma je często rozłożone na boki, czasami je wkłada do buzi i wyglada to normalnie, ale czasami wygląda jakby był zmęczony tym unoszeniem - podosi je i po chwili klap na boki i znowu podnosi i znowu klap...
 
Nef, koło mnie jest poradnia dla dzieci z porażeniem mózgowym i ośrodek dziennej rehabilitacji "puchatek"
Rejestracja tel:
71 373 89 41
. Tu przyjmuje dr Wojdyło.
Położna polecała mi dr Ambicką, przyjmuje prywatnie we Wrocławiu, pracuje na oddziale dziecięcym w Trzebnicy. Neurolog Dziecięcy Marzena Ambicka-Ciba | Neurolog Dziecięcy Marzena Ambicka-CibaNeurolog Dziecięcy Marzena Ambicka-Ciba | Neurolog Dziecięcy Marzena Ambicka-Ciba
Do domu przyjeżdża ta kobietka Rehabilitacja dzieci NDT-Bobath – Wrocław, Legnica wizyty domowe Mejlowo, trzeba napisać w jakim rejonie się mieszka i ona napisze kiedy ma terminy. pierwsza wizyta droższa...chyba 90 zł mi pisała.
a koleżanka dała mi jeszcze namairy na ten ośrodek. start - Centrum rozwoju dziecka BOBATH we Wrocławiu i tam też prywatnie lekarz jakiś przyjmuje
 
Ostatnia edycja:
Felidae dzięki kochana:tak:
jutro przestudiuję dokładnie linki i podzwonię, bo już mnie martwi ten mój Bartolomeo
 
Nef- myślę, że warto sprawdzić. u mojego ręce nie chodzą tylko jak śpi i to głęboko:-D za to mój egzemplarz jest wygięty non stop w prawo i pediatra to zignorowała, po prostu go poprawiła i badała dalej... my neurologa mamy na 29.08 i taaak mi się dłuży
 
dla tego ja brałam prywatna wizytę do neurologa ( i tak nfz z tą przychodnią podpisał tylko umowę na rehabilitację. skrajna głupota urzędasów i "biórw" nfz-etowskich :[ do tego takie limity im narzucili, że masakra...ostatnio była tv i robili chyba wywiad na ten temat z nimi.) od wrześnie na rehabilitację wracają dzieci szkolne, i są godziny masakra. bo tamte dzieci muszą mieć to zgrane z planem zajęć szkolnych.
 
reklama
Do góry