reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

Phel ile razy twój je dziennie i ile ml?
no bo wynik WOW
jkie ty pieluchy uzywasz tzn 3 czy juz 4 bo ja mam pamki 3 i jakies małe mi sie wydaja a mam jeszcze gigant pack jedna i nie wiem ile wieksze sa 4 bo dady ok sa 3.
 
reklama
Phel ile razy twój je dziennie i ile ml?
no bo wynik WOW
jkie ty pieluchy uzywasz tzn 3 czy juz 4 bo ja mam pamki 3 i jakies małe mi sie wydaja a mam jeszcze gigant pack jedna i nie wiem ile wieksze sa 4 bo dady ok sa 3.

Marceli w dzien je co 3h i to prawie jak w zegarku po 200ml zdarza sie tez ze zje tylko 180ml:) w nocy sie nie budzi klade go o 20 wstaje na butle dopiero o 4 rano:) uzywamy 3 pampkow narazie sa ok jak w sam raz:) o 4 narazie nie mysle bo Alan taki rozm nosi:szok::-D
 
A mam takie pytanie, bez zagladania w poradniki. JAK PODNOSICIE DZIECI z leżenia ???

Bishopoko, mnie tylko zastanawia na ile to jest problem a na ile znowu nagonka lekarzy. Nie wiem czy czytałyście artykuł o tym że ADHD jest wymyśloną chorobą...czasem już nie wiadomo komu wierzyć, czy autorytet jest autorytetem...takie sianie zwątpienia...Czy ADHD to prawdziwa choroba?
a ja z natury nie ufam lekarzom tak bezgranicznie...:-(bo ciągle mnie męczy to, że nie widzę u Olka jakichś odchyleń...poczekam sobie na konsultacje jeszcze u drugiej dr i zobaczę co ona powie...
Stąd moje pytanie do was, bo być może mały jest bardziej spięty, przez to, że my go źle podnosimy...i odczuwa dyskomfort i broni się właśnie zwiększonym napięciem. Co z tego, że sie masujemy, ćwiczymy, skoro "zagrożenie" ciągle istnieje...tak sobie myślę...
i zaczynam sie martwić tym jego jedzeniem, Zaczyna jak brat. z Michałem nie wiem czy kiedykolwiek doszłam do 250 ml kaszki nawet jak miał 3 lata o_O
 
ja podnoszę łapiąc pod dupkę i pod kark razem z szyją, nie wiem jak inaczej podnosić.

Tomek dzisiaj na śniadanie wchłonął 220ml....:szok:
 
A ja jak leży np na macie czy łóżku to podnoszę tak, że najpierw przekręcam go na boczek i wtedy podnoszę ;-) dopóki głowa nie będzie mega sztywno to tak mi jest wygodniej.
Czasem zdarzy się, że fotelika czy huśtawki wyciągam go wkładając ręce pod paszki i asekurując główkę palcem, to teraz jak jest już sztywniejszy choć czasem jeszcze też za dupkę podnoszę.
 
reklama
Do góry