reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

Phel - mój tak nie robi z pieluszką, ale znam z opowiadańdzieciaki które tak robiły. po prostu odcinają się od bodźców, żeby łatwiej imsię zasypiało:tak: no i super, że neurologicznie wszystko u Was ok:tak:
Fel - mój wtula buzię w moją poduszkę albo w takiegogigantycznego psa co ma w łóżeczku, ale widzisz nie skumałam, że to robi tylkopodczas dnia. Będę musiała zasłaniać okno, żeby lepiej mu się spało:-D
 
reklama
Felidae - a u tego neurologa byłaś prywatnie czy na nfz? Długie są terminy? My mamy w czwartek wizytę w poradni rehabilitacyjnej i zobaczymy co nam powiedzą. Generalnie oboje ładnie trzymają główki, tylko Maćkowi trzeba ramionka zsunąć. Gaworzą po swojemu i dużo się śmieją. Łapki idą cały czas do otworów gębowych ;-)
 
My dziś byliśmy na konsultacji przed rehabilitacją. Obwód barkowy nie nadąża za resztą ciałka i w środę idziemy na pierwszą rehab. Udało nam się wcisnąć w termin bo ktoś zrezygnował:-)



A jutro okulista, bo antybiotyk od pediatry nie pomógł na oczko. Solą przemywamy już od dobrego miesiąca, była też herbata i rumianek i masowanie kanalików...
 
i my dziś byliśmy u pediatry bo szczepienie. Mania waży 5640 - lekarz stwierdził że to jest ok. nie miał żadnych zastrzeżeń, ale też i nie sprawdzał jej jak leży na brzuszku ani innych takich. pytałam tylko czy to normalne ze przewraca mi się jak na wyprostowanych rączkach na brzuszku upiera sie główkę podnosić - powiedział że jest ok.

no a mała odkryła pisk i piszczy nieustannie - jak się cieszy i jak się złości... i ciągle się śmieje :-D
i w łapki wszystko chwyta i do buźki pcha...

Tasia​ a jak lekarz sprawdzał te bioderka?
 
Tasia to miałaś niezłe szczęście z tą rehabilitacją ;-)my mamy początkiem sierpnia i to jest dobry termin, bo w innych placówkach było na wrzesień :szok: ale w sumie nam pasuje, bo za tydzień wyjeżdżamy na 2 tygodnie więc wrócimy i zaczynamy ćwiczenia. My ćwiczyć będziemy bo się Kubuś krzywi jak lezy ;-) tzn. asymetria ułożeniowa mu została.
 
witam znowu nie nadrobiłam
ale jakos sie postaram mam pytanie do was
dzis moja córcia miała taki dzien zacoł sie normalnie pobudka 5,00 potem 9,40 nakarmiona poszłysmy do sklepu znowu nakarmiona 12,30 i miała byc karmiona 15,30 i nie chiałą jesci byłą marudna byli znajmoni z dziecmi dosc chałąsujacymi próbowałam wpychac jedzonko prze godzine niestety bez rezultatu tak sie kreciła az zasneła spała do 18,00 i wtedy zjadła poszłysmy na pole i spi do tej pory jest 22
wyszło mi do tej pory tych karmien tylko 4 :szok: mam zamiar zaraz dawac na spiocha jedzenie bo jestem przerazona bo niby owinno byc tych karmien 6 a ona nie chiała jesc miałą przy tym wszystkim gazy dzis kupy nie było co chwila mi purkałą podałąm espumiasn ale mi go chyba zaraz ulała czy wasze dzieciom tez tak sie zdaza ze wyjdzie im z 4 karmienia? mi czasem wyjdzie 5 totez mało jest ale 4 :confused:
 
Ostatnia edycja:
zozzolka, dlaczego Ty od razu podajesz espumisan :szok: bąki sa normalne, zwłaszcza na mm, a kupy też nie musi codziennie robić. Lepiej podac wodę, a nie leki, bo przyzwyczaisz jelita i tak zostanie. Co do takiego spania, to Hana miała taki dzień wczoraj, ale ja nie budziłam jej, dawałam tylko w przerwach między spaniem wodę a ona obudziła się o 4 dopiero i spała do 9 :szok: ale w ciągu dnia, już szło normalnie, tzn. trochę mniej kadła ale co 3 godziny.
 
zozzolka- u nas są przeważnie 4 karmienia,i czasami wypija tylko 60 ml:confused2: no, ale jest jeszcze cycuś, więc za bardzo nie ma porównania...
 
Dziewczyny jestesmy po USG brzuszka o raz nerek (mielismy zrobic badanie kontrole 2 miesiace po wyjsciu z CDZ)powolutku idziemy w dobrym kierunku nereczka jest mala ale ona rosnie wraz z dzieckiem tak mi powiedziala DR. Co jest najwaniejsze moczowod nie jest juz poszerzony (mial zabieg w CDZ) a wczesniej mial 44mm:)napisane mam w USG wyrazna czesciowa regresja zmian:))))Jeszcze mamy ten rufluks w czasie mikcji(czyli nie dkonca robi siusiu) ale DR powiedziala ze jest za maly jeszcze zeby wiedzial kiedy do konca sie wyproznic,z gorszych wiesci to niestety miaż prawej (chorej nerki) ma tylko 4mm a lewej 14mm.Jesli beda czeste zapalenia pecherza,lub bakterie w moczu to niestety nerke bedzie trzeba usunac.Narazie nic nie robimy,nerka jeszcze pracuje i cos zaczyna sie dziac oczywiscie plus:pPPPZ watroba,trzustka i sledziona wszystko ok:)
 
reklama
Do góry