reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

Dobrze, że mi przypomniałyście o szczepieniu. 10tego muszę jechać... U mnie szczepienia tylko w środę...

Fel - może będziesz wrzucać te teksty o rozwoju maluszków co miesiąc? :) a może nowy temat? Będziemy się chwalić nowymi osiągnięciami naszych dzieciątek.

Wizyta kontrolna u ortopedy powinna być w którymi miesiącu życia dziecka? Bo pogubiłam się trochę...

Wiosna - ja robiłam/robię tak samo, jak Ty. Nie będę męczyć dziecka w pieluszce w takie skwary... Odkąd się zaczęły upały nie mieliśmy na sobie pieluszki. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
postaram sie wrzucać :-)
link do tej strony jest w linkowni :-)
ja byłam pierwszy raz u ortopedy 5 czerwca więc prawie 2 miesiące miał...a teraz ide 30 lipca...takie terminy..:/ i nam kazała na kontrole przyjść za 6-7 tyg
 
a my bylismy na poczatku czerwca i powiedział zebysmy przyszli na kontrole za kwartał:/

Wczoraj bylismy u neurologa,ogólnie super facet dzieki dominiczka87 jeszcze raz:-) wpierw zroblił wywiad ,popatrzyl na wszystkie USG i uswiadomil mi ze Marcelino dostał juz wylewu I,II stopnia w brzuszku dlatego Instytucie Matki i Dziecka(tam gdzie rodzilam) nie wzieli tego pod uwage bo to sie zdarza i nie jest grozne,najwaznijesze ze nie sa poszerzone komory mozgowia.Zbadał malego,powyginał go na wszystkie strony:-Dtak go trzymał ze mlody podnosil glowke na lezac w powietrzu na brzuszku pokazał mi jak go nosic,zeby klasc go na pleckach na moim brzuszku pod katem i robic kosi kosi bo lekko ma asymetrie i cos z barkami (ze wzgledu iz urodzil sie duzy) z tego co powiedzial nie potrzebna nam rehab tylko wizyta u fizjoterapeuty zeby pokazac jak go nosic i np wkladac do wanienki.No ale i tak pojdziemy na wizyte na rehab 8.08 bo juz zapisani jestemy i zobaczymy:)Neurologicznie on nie widzi zadnych niejasnosci:))))

P.S.Dziewczyny czy wasze dzieciaczki zakladaja sobie pieluchy,kocyki na glowe??? bo moje tak robi a potem zasypia:-)
 
Ostatnia edycja:
Phel Mania wszystko na głowe zakłada... ale nie zasypia :-D ostatnio nawet wielkiego pluszowego psa co go dostała i nie mam co z nim zrobić więc leży na przewijaku sobie na głowę wciągnęła...
 
Leoś też wciąga wszystko na głowę, ostatnio przy masażu nakryłam mu jajeczka pieluszką co by mnie nie posikał, a on oczywiście pieluszkę na głowę, a że był w pełnej gotowości to sik poszedł do góóóóóry :-) i z powrotem na niego
 
Olek wtula buzię w kocyk i tak w dzień zasypia. wieczorem tego nie potrzebuje...

My po wizycie u neurologa, konieczna jest lekka rehabilitacja, bo za duże napięcie jednak ma. Za bardzo podnosi głowę jak na swój wiek, i ogólnie jest za sztywny momentami...wiec ide wieczorem załatwić skierowanie na rehabilitację by zapisać się w kolejkę...może pierwsza wizytę u rehabilitanta pójdę prywatnie, żeby w domu już coś robić...eh...
 
reklama
olo od kilku dni ssie piastki jak szalony, ładnie podnosi sie na przedramionkach, chociaz głowa czasami sie jeszcze kiwa, jak połoze go na kocu pod stojakiem z zabawkami to za chwile lezy w poprzek:happy:
i w ogóle fajny ten mój olus
a jeszcze musze starszych braci pochwalic, bo w stosunku do olka zachowuja sie wspaniale, starsi bracia jak sie patrz:-Dy
 
Do góry