reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

anila to rzeczywiscie malutka jest Marysia,ale to w koncu dziewczynka:-)
Tomek dzisiaj konczy 2 miesiace, wazy 5300 i ma 63cm dlugosci. wczoraj zaczal siegac raczka po zabawki, jeszcze ich chwycic nie potrafi. juz coraz blizej mu do przewrocenia sie z brzuszka na plecy, ladnie cwiczy :-)
 
reklama
ha ha ha jak mi się jutro uda uchwycić to wam pokaże czego moja mam uczy Oka <lol> dziecko biedne się tak męczy hi hi
Babcia kochana pokazuje dziecku butelkę z mlekiem i mówi do niego, że to jest mleczko i masz trzymaj, i układa mu rączki na butelce tak jak by sam miał sobie trzymać. wieczorem po karmieniu zamiast zasypiać Olek biedził sie dobre 10 minut próbując położyć ręce na butelce, komicznie to wygląda bo robi coś i nie bardzo wie o co chodzi i co ma mu to dać...:-) ale skupiał sie na tym jak nie wiem oczy wbite w butle i działał...no bomba...

P.S. zdrówka dla 2-miesięczniaków...
 
P.S anila jeżeli możesz mi wstawić foto swojej maty rozłożonej, gdzie jakie zabawki...bo mi brat przywiózł identyczne jak wasze tylko wszystko rozrzucone i nie bardzo kumam co gdzie przyczepić, mam jakieś lusterko i ono ma 3 uchwyty wyczaiłam chyba jego miejsce ale pewna nie jestem czy to tak czy inaczej...

Phelaniu. pasmami śluzu, pojedynczymi bakteriami czy nielicznymi się nie przejmuj o ile nie ma przekroczonej normy leukocytów, jeżeli możesz poszukaj laboratorium w którym osad moczu może oglądać człowiek. Może za dopłatą albo co...bo teraz wszystko wrzucają w maszynę a ona różnicuje komórki po wielkości najczęściej. do tego jak możecie dostarczać mocz do laboratorium bezpośrednio omijając punkt pobrań w przychodni to było by super. TO gwarancja, ze mocz nie stoi sobie gdzieś i nie kwitnie. Mocz na posiew najlepiej łapać bezpośrednio do kubeczka...wymaga to troszkę zabawy ale jest wykonalne...
 
Hej dziewczyny, widze ze sporo z Was bedzie chodzic na rehab.My juz 2 miesiace mamyvza soba, Oliwka robi duze postepy, tez ma asymetrie. pomimo tego, ze juz ma 3 mies to wazy tylko 4100 i mierzy 60cm. W czwartekamy badanie sluchu w Pzn, a w piatek urologa, oby wszystko bylo dobrze... no i jutro standordowo badanie usg przez ciemie.
 
Pięknie rosną Wasze maluchy:-) Moje Smerfy zrobiły się małymi Kluseczkami;-) niewiarygodnie szybko przybierają na wadze:
Zuzia 5660 i 65 cm, a Maciek 5740 i 63 cm. I są cały czas na cycolu. Ale pani doktor w poradni dla wcześniaków jest zadowolona i na dietę nas jeszcze nie wysyła;-) Dziewczyny z Wrocławia - mamy termin do Promyka Słońca na Swobodnej - termin na 11.07. Macie jakieś doświadczenia z tą poradnią rehablitacyjną?
 
Fel IMG_4161.jpg
a więc tak. w prawym górnym rogu jest taka szlufka - to miejsce na lusterko - gumkę zakładasz na pałąk i rzepem mocujesz na szlufce. a w dolnym lewym roku masz dwa rzepy takie małe - to miejsce na ten kopacz - na zdjęciu jest on odwrotnie powinien być plastykiem do włączania dźwięków w stronę rogu i wtedy rzepami mocujesz na ten plastyk - pięknie pasuje w zagłębienia. a wiszące zabawki jak chcesz - my nie używamy wszystkich i lusterko mamy w innym miejscy żeby prowokować odwracanie główki w prawo bo ma lewą stronę już spłaszczoną...
 

Załączniki

  • IMG_4161.jpg
    IMG_4161.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 34
Felidae- u mnie Mimi sama załapała jak się butelkę trzyma, i nawet był taki moment, gdzie dostałam po łapkach, bo ona chce sama trzymać i nawet jej się udało :-D

Dzisiaj natomiast moje dziecię złapało miękką podusię i trochę potrzymało, później znowu :-) aaa żeby karuzelka szybciej się kręciła, to co chwilę trzaśnie jakiegoś misiaka z rączki:laugh2:
 
reklama
Witam :)

My po wizycie z powodu kataru..... i po kontrolnym badaniu moczu (posiew) my łapaliślmy mocz do kubeczka za 2 razem wyszedł dobrze, wczesniej był zanieczyszczony chyba. Młody ma ok 64 cm i wazy 6,5kg. Waga urodzeniowa 3 kg. ;-) idziemy jeszcze w tym tyg na wizyte poszczepienną... Mieliśmy opóźnione sczczepienia z powodu tej żółtaczki ,która była chyba od bakteriomoczu.
 
Do góry