reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

reklama
Bishopko- macie podobna sytuacje do nas alergolog i zarazem pulmolog powiedzial ze u nas napiecie jest nawet babeczka zawolala swoja siostre ktora byla na urlopie u niej w domu:) siostra jej jest neurologiem w CDZ i powiedziala ze napiecie jest,a pozniej poszlam do babki 80-letniej i powiedziala ze nie ma .Mam jeszcze jedna wizyte 2 lipca u jednego z lepszych neurologow w Warszawie pracuje w CDZ oczywiscie prywatnie bo ogolnie terminy sa na przyszly rok.Wiec zobaczymy ale mi sie wydaje ze napiecie jest.Kolezanki synek (teraz ma 10 lat) ma na odwrót za male napiecie i teraz sa tego skutki nie potrafi utrzymac dlugopisu w reku .


Wczoraj odebralam wyniki moczu Marcela (kontrolne) i niestety liczne pasma śluzu sa (wtf) nie wiem co to jest? no i bakterie nieliczne ale sa pewnie bedziemy robic posiew okaze sie w poniedzialek na wizycie u pediatry:/


Bylismy wczoraj na USG glowki,po tym krwotoku mamy asymetrie jednej komory nie duza ale podobno to nic groznego jesli dziecko rozwija sie dobrze neurologicznie po wizycie sie okaze...
 
Phelaniu, jestem zadnia, że każdą diagnozę należy potwierdzić u innego lekarza, więc dobrze, że się zapisałaś na jeszcze jedną wizytę. Co do wyników, to czasami jest tak,że mocz zbyt długo leżał zanim zrobili wyniki, poza tym teraz jest gorąco. Może powtórz je dla pewności ?
 
Bishopko- ogolny mocz robilismy typowo z woreczkiem i przelalismy do pojemnika,natomiast posiew zobaczymy co pediatra powie bo w szpitalu nakuwali mlodemu pecherz i pobierali.Obawiam sie ze powie zeby normalnie pobrac -jutro mam wizyte na 13 i sie popytam.
 
Dziewczyny jestem po wizycie u pediatry po analizie moczu pediatra sie wystraszyla bo powiedzialm ze sa bakterie:)Ale zobaczyla ze nielicze i co najwazniejsze na przyszlosc dla was jak bedzie robic mocz dzieciaczkom leukocyty ma 1-3 norma do 5 jesli by bylo powyzej 10 to wtedy bysmy sie martwili i pewnie bylby posiew a tak nic sie nie dzieje:) Mamy zwiekszona dawke zelaza i za 3 tyg czeka nas kontrola morfologi...Ah i zapisalismy sie na rehab tak w razie czego (dala skierowanie) zaczynamy od 8.08 takie sa kolejki:szok:bedziemy zbadani i dopiero na rehab.
 
reklama
a ja dziś z okazji 3 miesięcznicy zważyłam Manie i okazuje się że choć jedna ze starszych to jednocześnie jest chyba jedną z mniejszych dzidź na naszym forum...
waży 5300 wzrost - mierzony w domu centymetrem krawieckim - 60 cm.

ze sprawności zucha to już z plecków na boczek przenosi się bez problemów, czekam kiedy z boczku przewróci się na brzuszek... zachwyca mnie jak chwyta chwastka przy dzwonku-kaczuszce. pierwszy raz zwieńczony był uśmiechem zwycięstwa, teraz trenuje nieustannie i już chwyta bez większych problemów :-)
IMG_4140.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4140.jpg
    IMG_4140.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 34
Do góry