reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

reklama
Czy jak leżycie obok swoich dzieciaczków, które mają główkę odwróconą w drugą stronę i jak mówicie do nich czy wołacie to odwracają główkę w waszą stronę?
 
pscółka jeszcze zeby mi tak dobrze szło cwiczenie:-D

dominiczka zależy od humoru.... czasami leży plackiem i ma mnie w nosie
ale jak ma ochote na atrakcje, to reaguje... tak samo z usmiechami...
 
mam nadzieje ze szybko uporacie sie z napieciem, olek raczki unosi do góry, choc czasem ma problem, główke tez odwraca, ale tez nie zawsze, musi miec humor, a tak poza tym przewraca sie z plecków na jeden boczek:-)
 
Dzisiaj właśnie sprawdzałam czy Tomek reaguje na mój głos i zareagował, obrócił główkę w moją stronę jak do niego mówiłam. Daję link do filmiku, na którym Tomek podnosi główkę :-)

Zaraz jedziemy do neurologa na USG przezciemiączkowe, mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Wczoraj byliśmy na USG bioderek i lekarka powiedziała, że lepiej już być nie może, bioderka idealne :-)

Tomek podnosi główkę - YouTube
 
a mam jeszcze pytanie czy jak kałdziecie na brzuszku to dziecaczki maja pieluche miedzyn nogami? ja zaczełam wyciagac bo gdzies w ksiazce poczytałam ze to przeszkadza wogóle była teoria ze jak z bioderkami ok to zeby nie dawac pieluchy bo to tylko utrudnia rozwój dziecku :szok:
my po usg bioderek jest ok kontrola za miesiac
 
reklama
Nef, nic mi neurolog nie mówiła, ale myslę, że chodzi to o to, że jak jest wzmożone napięcie to takie odginanie je dodatkowo wzmacnia, ale pewności nie mam.
Hania reaguje na głos, odwraca główkę w kierunku dźwięku.
 
Do góry