reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków :)

No niestety działa tak wiekszość produktow:no: np glupi balsam do ciała tez:baffled: przestajemy go uzywac i nagle mamy bardzo suchą skórę dlaczego:confused: bo nasza skóra przyzwyczajona do tych chemikaliów nie produkuje już sama nowodnienia.
Ogladałam dzis program o środkach czystosci zawierające chemię, powinne być zakazane do uzytku dziennego ponieważ moga przyczynic sie do powstania komorek rakowych:no:, w domu szczegolnie przy malych dzieciach powinno czyścić sie tylko wodą z octem, oliwą z oliwek, cytryna i sodą.
 
reklama
Ja też za bardzo nie mam zaufania do tego typu wspomagaczy, no i widzę, ze slusznie, zresztą tak jak do szczepionki przeciw grypie (działa podobnie rozleniwiając organizm, przeznaczona głównie dla ludzi starszych i chorowitych dzieci, a mnóstwo ludzi się szczepi).
 
moje dziecie jakis nawrot do "mlodosci" przezywa - od kilku dni cycanie trwa u niego godzine!!!, tak jak wtedy gdy mial kilka miesiecy; nie wiem, moze to skutek rozlaki gdy jestem w pracy i po prostu bardzo teskni; pyzuncia, ewitka - ile u was trwa karmienie?
 
Joanko, tak z kwadransik maksimum, nawet krócej, a w sumie to nad ranem nie wiem bo od razu zasypiam :-). Jak mu zęby szły, to trzymał cyca godzinami w nocy.
 
Mam pytanie odnosnie Danonków, kiedy i w jakiej ilości podajecie swoim maluszkom (jako który posilek), bo ja dzisiaj dałam małemu wyjątkowo na kolację (bo obiad był późno) Danonka z kromką chlebka i nie za bardzo mi się najadł :-( bo po kapieli nie mógł się oderwać od moich cyców.
 
tez najczescie jako drugie sniadanko albo podwieczorek - tyle ze nie danonka a duze danio i wtedy bez chlebka, chrupek i inncyh dodatkow, zdarza sie podac o 19, ale wtedy i tak cycus przed snem obowiazkowy
 
Ewitko ja dawałam danonka na pierwsze sniadanko (ale duzy) lub na deser po południu - teraz zrezygnowałam z danonków i daje niały serek lub jogurt naturalny z owocami.
 
ja daje Danonka (zwykle duzego) na podwieczorek (okolo 17:00) a d otego ze 2 biszkopty ;-) a czasem daje okolo poludnia
 
Ja nie daję danonków, wiec nie pomogę, ale muszę się wam pochwalić, ze mój synek jest baaaardzo owocowy :tak: i warzywny zreszta tez :-)
Lubi cukierki czkoladowe, ale chyba wieksze wrazenie zrobily na nim borówki :tak: W zasadzie je kazdy owoc, który dostaje - łącznie z agrestem. Pomidorem i ogórkiem tez nie pogardzi. On chyba zdecydowanie woli zbyt kwasne niz zbyt słodkie:-D Nawet cytryne zjadł, a zrezygnował dziś z ciastka w czekoladzie :cool2:
 
reklama
A propos cytryny. Mój syn przedwczoraj u babci wziął sobie ze stołu cytryne i zaczał ją lizać aż mu po brodzie kapało i w ogóle się nie wykrzywił :szok: chyba wdał sie we mnie.
 
Do góry