reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków :)

ja ryż do zupek daje od dawna, chyba od 5 mies. ...
- mój chrupki to wcina nałogowo jak tylko go wsadze do krzesełka, jadłby i zapijał przez cały dzień,
- biszkoptów też na raz 4 wciąga ale tak ze 2 razy dziennie,
- banan miksowany z misiowym ogródkiem ziemniak/dynia tak 1,5 łżeczki suchego wsypuje do zmik. banana,
-utarte jabłuszko + zmiksowany banan to też ulubiony deserek,
- "samorobny" obiadek,
- co popadnie i uda się wyrwać rodzicom i siostrze z gardła w wyniku kategorycznych żądań ,
- do woli herbatek - wieloowocowej/koperkowej/rumiankowej
- soczek z malin z babcinego ogródka
- mleko pepti2 + kaszka jakakolwiek każda smakuje 2-3 razy dziennie

no i ciągle by jadł... ale grubasek to on nie jest póki,
co tylko garderoba rozmiar 86-92 :szok:
 
reklama
Szerlock mój mały wcina kanapke po mleku tzn cyca troche ok 7.00 a ok 8.15 wcina jedną kanapkę pewnie dwie zjadłby jakbym mu dała no ale lekarka mówiła o jednej więc więcej nie daje.:sorry:

Ja już dawno dawałam słoiczki w których w skladzie był ryż.:-p
 
aniuchosz, ale co do tego, ze kaszka u was jest kilka razy dziennie to u nas zdecydowanie tak nie jest. u nas kazdy posilek raz, ale biszkopty to wiadomo częsciej. to rzeczywiscie twpj synek jest głodomorem i az sie wierzyc nie chce, ze przy takim pragnieniu jedzenia wazy normalnie.


no ze słoiczkow tez dania z ryzem dawałam, ale własnie ie wiedzialam czy taki z torebki moge dac, bo wiecie, nei znam sie:-D i głupia jestem trochę też.

ja daje sznyte chleba i do tego kubek kaszki do picia
 
szerlock ja daje ryż z torebki ale nie gotuję w torebce tylko tak normalnie ;-)
 
Po co folie gotować może się cos wydziela z tej foli. Ja też luzem do zupy sypię. A dziś zakupiłam kaszkę jaglana i jutro obiad będzie jadł z kaszką jaglaną.
 
reklama
Ja sypie surowy i gotuje w zupie ale można i ugotowany oddzielnie ale mi sie nie chce tyle garów brudzić. Nie lubię zmywać.:-)
 
Do góry