reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków :)

Ewula a nie zmieniałas ostatnio np swoich kosmetyków? Wydaje mis ie że chyba to nei jest od jedzenia... Zresztą czort wie:confused:

Szerlock ja gotuje małemu kaszę jęczmienną już od jakiegos czasu i wszystko jest oki :tak:

A dajecie maluchom jakieś przyprawy typu majeranek? Przypuszczam że tak, ale czy takie samodizelnie suszone czy normalnie kupowane takie juz gotowe ususzone? Ja dawałam naraize koperek (kupiony świeży, później resztę ususzyłam) i nei wiem co by nowego wypróbować :confused: Dzis mały dostał kaszke jabłkową z dodatkiem cynamonu :-) Smakowała bardzo :-)
 
reklama
Ja nie daje takich przypraw bo daje słoiczki tylko:baffled: ostatnio dałam rybę ze słoiczka i wcinał aż mu sie uszy trzęsły ale ten zapach:baffled: potem wszytsko mi paprykażem podjeżdzało:-D
 
Ja nie daje takich przypraw bo daje słoiczki tylko:baffled: ostatnio dałam rybę ze słoiczka i wcinał aż mu sie uszy trzęsły ale ten zapach:baffled: potem wszytsko mi paprykażem podjeżdzało:-D
hahhaha no to jak Quintuś chuchnął to pierwszy raz cie od neigo odrzuciło hahhaha :-D My jeszcze nie dajemy rybki :no: W weekend znó spróbuje żółtko, może a nóż już będize oki :sorry2: Teraz muszę odczekać z 3 dni po cynamonie :tak: A... no i ostatnio Pietrulek dostał deserek z kokosem :-) Pychotka, sama bym opędzlowała z 3 słoiki :-D
 
Marti - nie widzialam nigdzie deserku z kokosem :-( Jakiej to firmy????

ja jakas jestem dziwna - boje sie dawac Jasiowi nowe rzeczy - kupilam sloiczki z owocami egzotycnzymi i boje mu sie dac :-D
To samo z ryba czy Spaghetti (tez ze sloiczkow) Mam schizy ze bedzie ywmiotowal, dostanie uczulenia i w ogole nie wiadomo co... :szok:

a Wy ta kasze jeczmienna dajecie z czym???
Widze ze kasro w zupce - kasro zdradz przepis na taka zupke z kasza jeczmienna prosze :-)
 
Ja daję majeranek już od dwóch miesięcy, ostatnio dawałam też bazylię, daję normalne suszone przyprawy do gotującego się mięska. A ostatnio zaczęłam już robić zupki na wywarze z mięska, ale się synuś zajadał, takie aromatyczne były.
 
Myszko ten deser z kokosem to o ile sie nie myle gerbera był, taka seria z fioletowymi nakrętkami ;-) Dokładniej to chyba krem bananowy z kokosem :tak:

A kaszę dodaję ogólnie czasami trochę do zupek, lub po prostu typowy krupnik tyle że bez soli ;-)Zagęszczam troche mąką i już ;-)Eksperymentowałam też z kuskus, ma dosyć intensywny smak, małemu smakowało no i brak niepokojących objawów :tak:Jedynie jeszcze gryczanej nie próbował, no a jaglaną miał ze słoiczka :tak:

Myszko znalazłam w necie: deserek gerbera krem bananowo-kokosowy, seria menu smakosza, taka fioletowa :)
 
i ja tez coś widziałam ostatnio z kokosem w sklepie ale nie pamietam co to było , pewnie ten gerber. Nie odważyłam się włożyć do koszyka.
 
reklama
Gdzieś wyczytałam, żeby nie dawać niemowlętom tłuszczyku powstającego przy gotowaniu rosołu - tam są antybiotyki, a tych powinniśmy dzieciom oszczedzać :tak:
 
Do góry