reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków :)

reklama
Aletko miałaś racje zjadła córa ziemniaczka troszczke chyba jej smakował bo otwierała dziobek:-D
Olineczko a skad miałaś taka rozpiske? ja zarejestrowałam się na stronie hipp ale jeszcze nic mi nie przysłali:-(
joanko ja tez próbuje wszystko zanim dam córci wydaje mi się że robi to każda z nas
barszczyku fajnie że synkowi smakowała zupka, zawsze lepiej smakuje gotowana przez mame czy babcie niż ze słoiczka. chociaż sama zup ze słoika nie jadam to nie wiem jak smakują
 
ech... A my na Nan1. Czekam na szczepienie żeby znów wprowadzać nowości. Zacznę od kleiku ryzowego, potem znów dynia, ziemniaczek, brokuły, szpinak, jabłko, mleko następne... powolutku, bez pośpiechu.
A Janek niecierpi samych ziemniaków, choć może mu przeszło :confused:.
 
Aletko miałaś racje zjadła córa ziemniaczka troszczke chyba jej smakował bo otwierała dziobek:-D
Olineczko a skad miałaś taka rozpiske? ja zarejestrowałam się na stronie hipp ale jeszcze nic mi nie przysłali:-(
joanko ja tez próbuje wszystko zanim dam córci wydaje mi się że robi to każda z nas
barszczyku fajnie że synkowi smakowała zupka, zawsze lepiej smakuje gotowana przez mame czy babcie niż ze słoiczka. chociaż sama zup ze słoika nie jadam to nie wiem jak smakują
Jak sie zarejestrowalam na stronie hippa to w ciagu bodajze tygodnia przyszla ta rozpiska, plus lyzeczka, sliniaczek, mala probka kleiku i jakies tam ulotki. Wiec mysle, ze i Ty powinnas dostac:tak:
 
Cześć Dziewczyny :)
też jestem mamą małej "majóweczki" i tak ostatnio zaczęłam szukać przepisów żeby być przygotowaną jak zacznę rozszeżać jej diete.
Żaniu dobrze lekarka powiedziała - dopoki mas zmleczko w piersi do końca 6 miesiąca nic poza nią najlepiej nie podawać.
Moja jak na razie tylko na mleczku - czasem jak jemy to patrzy tak łakomie że prawię mam ochote sie złamać i jej dać... ale przecież to dla jej dobra.
A powiedzcie mi jak sie zapatrujecie na nowy schemat żywioenia z glutenem od 5 miesiąca?
Moim zdaniem to za wcześnie, ale może się nie znam :)
 
A ten kleik glutenowy, to jaki kupujecie??

Barszczyk, wywar z miesa niby alergizujący jest, ale jak mu nic nie jest to super. ;-)
 
Kubuniowi tez smakuja sloiczki, do tego stopnia ze ostatnio gardzi butelka jak zjadal 160 ml tak teraz 100 max i czeka na obiadek lub deserek, a jak widzi jak tatus je obiad to sie az trzesie :-D:tak:
 
A ja mam problem. Emilka akceptuje tylko pierś i łyżeczkę do innych pokarmów. Nie byłoby z tym problemu, ale jak jestem na uczelni to ciocia, która zostaje z Małą ma problemy z nakarmieniem jej. Wypróbowałam już chyba setki różnych smoczków, niekapków itp. Ostatnio nawet kupiłam taką łyżeczkę z dziurką co się do butelki dokręca i też nie chciała z tego jeść. Soczki pije z łyżeczki albo tak "dorośle" po łyczku ze szklanki, ale karmienie jej w ten sposób jest niewygodne i trwa strasznie długo. Nie wiem co już mam wymyślić, a przecież ona musi coś jeść jak mnie nie ma.
 
reklama
Do góry