reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety maluszków

Po wczorajszym jabłuszku dzisiaj nie było kupy..... o co kaman? Zawsze myślałam, że jabłko u maluchów powoduje raczej rzadką kupę, a nie jej brak. Aż się boję jutrzejszego "strzału" w pieluchę. Tym bardziej, że dzisiaj mało mu było 180ml mleka i 2 razy zjadł 210ml (to oczywiście same porcje wody do tego miarki mleka trzeba dodać).
 
reklama
z kolei moj ostatnio robil 2 dni temu :/ i dzis plakal. a dawalam dynie z ziemniakiem, niby rozluznia.... kleik tez juz daje kukurydziany a nie ryzowy... nie wiem, musze chyba go jakos przymusic zeby pil wiecej wody, moze to pomoze. slyszalam ze rano na czczo najlepiej dac. ale czy on wypije wode rano na glodnego? no i kiedy pozniej mu dac mleko, po godzinie?
 
Kupa byla jeszcze przed jedzeniem, ba jeszcze przed wyjsciem z lozeczka. Lezal, gadal a mi cos zapachnialo. Wyszlo bokiem, przodem, tylem......

Szymek nic nie chce pic. Odkad podaje zageszczacz to 2 raz sie zdarzylo zeby kupala nie zrobil. Co bedzie jak nutriton odstawimy?
 
Ale ile tam jest kaszy manny?
bo poczatkowo to sie sladowe ilosci daje.

Ziemniak u nas jako pierwszy nie przeszedł - mloda powiedziała ze ni bedzie paskudztwa jadła. Wróce do niego w konfiguracji z dynią.

Marchewka za to jest mniam :) Dzis pierwszy dzień. Zobaczymy czy sie przyjmie
 
mysiaczek jak dobrze przybiera na wadze to nie masz się czym martwić.mój je 150 odkąd zaczęłam karmić butelką(miał 6 tygodni) na noc je tylko 180 kaszki,ale między posiłkami je owoce i biszkopciki:)
 
reklama
u nas dziś trzeci dzień z marchewką i dopiero dziś posmakowała :tak: podobno dziecko żeby się przyzwyczaić/polubić nowy smak może potrzebować nawet kilkunastu prób więc nie ma się co zrażać
Aylin a skąd wzięłaś samego ziemniaka? bo ja znalazłam tylko z marchewką/dynią/szpinakiem :sorry: a co do tej manny to nawet dziś widziałam nestle po 4 m-cu ale nie sprawdziłam ile tego tam jest :eek: ale na pewno jak od 4 m-ca to malutko
 
Do góry