reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozszerzanie diety Maluszków

my na razie wprowadziliśmy (od wczoraj) pół łyżeczki kaszki mannej, żeby zacząć stopniową ekspozycję na gluten. rozszerzanie diety zaczniemy najwcześniej w drugiej połowie 6 m-ca. może nawet zdecydujemy się zgodnie z zaleceniami dla dzieci cycowych po skończeniu tego 6 m-ca. zobaczymy, jak nam będzie jedzenie szło.
 
reklama
wow :-) laski:-) ale szalejecie :-) my ciągle jedziemy na cycu:-) i póki mu to starcza to nie planujemy nic wprowadzać...choć słoiczki zaczęłam powoli kupować by potem nie było za dużego obciążenia portfela :-) no prócz cyca to czasem (np dziś bo taki upał) woda bądź woda z odrobiną herbatki...
 
Fifronka, Patik- a glutenu nie wprowadza sie dopiero w 6 miesiącu??? No chyba ze sie mi to pomyliło z czyms innym.....hm musze podpytac!!
 
my także dalej na mleczku z cycusia, oprócz tego czasem jak jest upał troszkę herbatki ziołowej i to wszystko, chociaż czasem mnie kusi żeby może spóbować troszkę kleiku ryzowego na moim mleku, może malutki by lepiej spał w nocy :tak:
 
u karmionych piersią wprowadza się po 4. miesiącu - 2-3g produktu glutenowego na 100 ml posiłku raz dziennie przez 2 miesiące

u karmionych mm wprowadza się po 5. mieisącu - najpierw 2-3g produktu glutenowego na 100 ml posiłku raz dziennie przez 2 miesiące, przez kolejne 2 miesiące 6 gram
 
reklama
Do góry