reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety, czyli czym karmimy nasze pociechy :)

Ja zawsze daję wywar i razem z nim blenderuje

Wczoraj kupiłam malutki makaronik kwiatuszki od 7 miesiąca i dzisiaj ugotowałam Maciusiowi zupki z brokułem, kalafiorem, marchewką, odrobinką groszku i kukurydzy i piersi z kurczaczkiem to zblenderowałam i dodałam makaronik bo Maciuś sobie radzi a do drugiej części zamiast makaronu ziemniaczek i zamroziłam część bo wyszło sporo :-)
 
reklama
ja dawałam taki deserek jogurtowy i Lenka jadla az sie uszy trzesły:p zadnych złych reakcji po tym nie bylo:)
Zreszta moje dziecie wszytsko wcina ze smakiem i ładnie przyjmuje.
 
Sosnowiczanka, mam ten słoik w szafce (z twarożkiem) i jeszcze się nie odwazyłam podać, poczekam jeszcze 2-3 tygodnie i wtedy spróbujemy, ale dawałam np. jabłuszka z sosie truskawkowo-bananowym (jakoś tak) i smakowało :) i dawałam też już coś z jogurtem i też wszystko było ok, ale nie pamiętam już co to był za słoiczek.
 
Oj zazdroszczer Wam.
U nas po marchwce byla wysypka ale to jakis czas temu.
Dzisiaj podalam zupke jarzynowa i zobaczymy, mam nadzieje ze juz nie bedzie wysypki.

Ale wczoraj Marika jadla serek i oczywiscie chciala sie podzielic z Fabiankiem czego nie zauwazylam - pozniej na jego buzi zobaczylam serek a pozniej malego zsypalu naokolo ust ale juz zeszlo:) Zostala tylko plamka liszajowana na poliku;/
 
Kota ja tez mam dwa takie sloiczki w szafce i boje sie podac:baffled: No kurcze cos zlego sie chyba ze mną dzieje, czego bym nie kupila to miesiąc dojrzewam zeby mu dac... :baffled::zawstydzona/y: Normalnie jakby miala mu sie krzywda stac... Ah... Ciezkie zycie mlodej matki.
 
Ja dziś Ninie podałam taki słoiczek z twarożkiem. Wsunęła w Ciągu 3ch minut, nie nadążałam za nią, tak szybko buzie otwierała co się nie często zdarza. Pycha! Kupiłam wczoraj, dziś dane 1 raz ;) Obstawiam, że nic jej się nie stanie, bo jogurty Nestle i BOVOVITa dla dzieci po 6 miesiącu ma już opracowane-malinowy i bananowy smak i też nic nie było ;))
 
reklama
Ja chciałam ostatnio kupić jogurt, chyba z hipp widziałam, ale zastanawiam się na jakim to jest mleku? nie podaję gotowych kaszek w słoiczkach bo są na MM, a ja chcę podawać tylko na tym które on pije, a nie wiem co tam wlali? Nie wiem jak to jest z jogurtami?
 
Do góry