reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety, czyli czym karmimy nasze pociechy :)

reklama
J jezeli chodzi o jogurty truskawki mleko krowie to jestem bardzo ostrozna...
Z Patrykiem przez truskawy wylądowalismy w szpitalu:( dostał rumien toksyczno alergiczny:/
 
No właśnie też się obawiam, niektóre źródła podają nawet że krowie dopiero po 3 roku życia.. Chyba się wstrzymam z jogurtami.
 
Chyba dostanę tu baty ale moje dziecko wczoraj zjadło trochę ziemniaków i kurczaka a dziś trochę kanapki z pasztetem ode mnie... Nie umarła!!!! ;) ale cały czas sprawdzam ;)) No i kupa i wszystko ekstra :-)
 
Netka ja stosuję takie zasady
1) ma ochotę to zjeść
2) potrafi to zjeść
3) nic jej po tym nie jest

Jak na wszystkie 3 odpowiedz brzmi "tak" to daję jej choć sprobowac ;)
 
Mój M dał dzisiaj Maciusiowi spróbować odrobinkę loda i nic mu nie było :-)

Freyia fajne te Twoje zasady :-)

Mi się wydaję że każda matka najlepiej zna i wie co dać swojemu maluszkowi. Kiedyś nie było jakichś schematów żywieniowych dzieci jadły mleko krowie i żyją ... jestem tego przykładem :-D
 
Ja też daję prawie wszystko do spróbowania. Wczoraj świeże malinki i jagody zrobiły furorę! Trochę kwaśne, ale przeszły z odrobiną glukozki. Wczoraj ugotowałam zupke na wołowinie i Mikołajowi też bardzo smakowało. Nawet mnie smakowalo bo delikatnie przyprawiłam:)
 
reklama
My jako tako objadow nie jadany a ak juz to bardzo zadko ziemniaki i obiad jest u nas o 18 wiec zadko Ben ma co podjesc ale jestesmy juz na sloiczkach 7+ i jak gotuje jakas zupke to tez nie ma problemu z jedzeniem.

A powiedzie mi moge mu dac pomodorowki na przecierze czy nie bardzo? Albo pomidorach z puszki?
 
Do góry