reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

xmamuska ach jak ja Ci zazdroszczę tego mleczka....... też bym tak chciała.....
u nas niestety nadal raj słoiczkowy, uparcie czekam aż wyrosną nam nasze warzywka na działce.
Filipcio bezproblemowo wcina zupkę jarzynową, zupkę marchewkową z ryżem, jabłuszko i kaszkę. Kupki są różne ale tragicznie nie jest. Jutro zrobimy próbę na soczek jabłkowy z miętą.
 
reklama
Oj widze , że coraz bardziej sie rozkręcacie dziewczyny z nowymi daniami dla maluchów...
Ja natomiast odniosłam sukces jesli chodzi o podanie butelki z mlekiem modyfikowonym..:happy:.-wykryliśmy nasz smoczek- firmy NUK anatomiczny silikonowy, taki szeroki u nasady z małym dziubkiem -może też spróbuj Karlam...mały normalnie przysnął po jedzeniu tak mu się błogo ciągnęło ....

a jeśli chodzi o dania to jestem na etapie słoiczka z jarzynkami od tygodnia ...pół słoika dziennie ...mały je uwielbia:-)...no i wkrótce i ja pewnie ugotuję mu jakąś papkę domową , ale napewno bez użycia soli - sądzę , ze dla takich maluchów zdrowiej jest nie solić-zresztą sama staram się unikać soli...
 
Oj widze , że coraz bardziej sie rozkręcacie dziewczyny z nowymi daniami dla maluchów...
Ja natomiast odniosłam sukces jesli chodzi o podanie butelki z mlekiem modyfikowonym..:happy:.-wykryliśmy nasz smoczek- firmy NUK anatomiczny silikonowy, taki szeroki u nasady z małym dziubkiem -może też spróbuj Karlam...mały normalnie przysnął po jedzeniu tak mu się błogo ciągnęło ....

a jeśli chodzi o dania to jestem na etapie słoiczka z jarzynkami od tygodnia ...pół słoika dziennie ...mały je uwielbia:-)...no i wkrótce i ja pewnie ugotuję mu jakąś papkę domową , ale napewno bez użycia soli - sądzę , ze dla takich maluchów zdrowiej jest nie solić-zresztą sama staram się unikać soli...

Kamilala gratuluje sukcesów smoczkowych :-)
A co do solenia - stanowczo popieram :-)

My rezygnujemy z kleiku ryzowego - Zuzanna znow dzis miała problem z kupą i była jak kozi bobek ta kupa :baffled:
Za to trafiłyśmy w dziesiątkę z mleczkiem. Nowe (i mam nadzieję, ze juz na stałe) to Enfanmil Premium 2 :-) Mimo, że jest rzadkie to Zuza wciągneła na dobranoc 200 ml (a nie głodzilam jej wcześniej :laugh2:)
 
Abeja...dzięki. Też mam ochotę dac mu tego kleiku na noc...ale jeszcze za wcześnie, bo dopiero go wdrażam w Beblion 1:cool2:....ale jak tu tak czytam sobie to też pewnie kupię ten kukurydziany....

Karlam...jaka je jestem głupia , ze wcześniej nie szukałam nowych smoków tylko ten Avent mu pchałam....
 
ja dzis oliwci igotuje brokula, ciekawe czy bedzie go lubic tak jak ja:) jade glownie na sloiczkach bo tu ciezko o naturalne warzywa ale w polsce pewnie zaszaleje, tez nie sole jedzonka malej
abeja moja niunia ma zatwardzenie po marchewce a kaszka ryzowo-bananowa ladnie jej ta kupke rozmiekcza, chyba musze jej zaczac ucierac jabluszko na popych.
 
Abeja...dzięki. Też mam ochotę dac mu tego kleiku na noc...ale jeszcze za wcześnie, bo dopiero go wdrażam w Beblion 1:cool2:....ale jak tu tak czytam sobie to też pewnie kupię ten kukurydziany....

Karlam...jaka je jestem głupia , ze wcześniej nie szukałam nowych smoków tylko ten Avent mu pchałam....


a czemu Bebilon 1 a nie 2 ? ja dalam 2 i maly najpierw bez protestow wypil 50 ml a potem po 10 minutowej wojniw wypil 70 ml :-)
wiesz jesli chodzi o smoczek to najsmieszniejsze jest to ze ten nuka to dawalam mu od poczatku i kiedys wypil z niego nana ale mial zatwardzenie (kryzys mlekowy byl chyba w 3 tygodniu zycia Michalka), i wykapowalam ze to nie chodzi o rodzaj smoczka tylko o to co z niego leci hehhe ;-) Bebilon mu nawet posmakowal i dlatego wypil ;-) mysle ze bez wzgledu na rodzaj smoczka :-)
 
Oj widze , że coraz bardziej sie rozkręcacie dziewczyny z nowymi daniami dla maluchów...
Ja natomiast odniosłam sukces jesli chodzi o podanie butelki z mlekiem modyfikowonym..:happy:.-wykryliśmy nasz smoczek- firmy NUK anatomiczny silikonowy, taki szeroki u nasady z małym dziubkiem -może też spróbuj Karlam...mały normalnie przysnął po jedzeniu tak mu się błogo ciągnęło ....

a jeśli chodzi o dania to jestem na etapie słoiczka z jarzynkami od tygodnia ...pół słoika dziennie ...mały je uwielbia:-)...no i wkrótce i ja pewnie ugotuję mu jakąś papkę domową , ale napewno bez użycia soli - sądzę , ze dla takich maluchów zdrowiej jest nie solić-zresztą sama staram się unikać soli...
ja wole dodac troszke soli i mala je przynajmniej niz odstawic wszystkie warzywa bo bez soli nic nie chce zjesc-wiec to chyba zdrowsze:eek:

mam dziecie wybredne
 
reklama
fajnie dziewczyny ze klaplo wam z tym NUK-iem,smoki z Awentu ponoc sa najtwardsze,a NUKa dosc miekkie,Laura caly czas ma Nuka i jest ok,tylko mielismy problem z dziurka na kleiki bo First choice sa tylko 2ki a jej byl on za duzy wiec dziurke wieksza w 1-M wycielam i jest ok

kleik kukurydziany naprawde polecam dla dzieci z tedencja do zaparc
moja Laura ogolnie lyzeczke umilowala,nawet sok musi byc lyzeczka podany,mam nadzieje ze mleko wypije jeszcze z butli:no:chociaz ostatnio niejadek z niej podwojny,jak dam jej popoludniu zupki to mleczko jest jzu bleee,wiec pomalu nam sie menu zmienia,bo eliminujemy jedno mleczko o 12stej:wściekła/y:
 
Do góry