reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

Nie wiem, czy juz Wam o tym pisalam. Jak cos to sorki, ze sie powtarzam.
Nie polecam soczku z Bobofruta (250+50ml) jablko z jagodami (jest po 4 miesiacu), bo ktos nie pomyslal i w tym soczku sa pestki z jagod :szok: :baffled: Zatykaja smoczek i Robert normalnie szalu mi dostawal, a ja sie zastanawialam o co mu chodzi.
Mialam takie dwa i jak zalapalam w czym rzecz, to przez gaze mu ten soczek przepuszczalam. No a poza tym moj bobas tez ma problemu z kupkami a jagody zatykaja.

Co do kaszek to narazie kupilam ryzowa z jablkami i ryzowa z babanami. u nas niestety mleczno-ryzowe odpadaja przez skaze.
No i dalyscie mi do myslenia, moze te Jego problemy z kupkami sa przez te kaszki (bo to ryzowe). Wczoraj nie dostal na noc kaszki i dzisiaj rano byla piekna papkowana kupka. :tak: ALe ciezko mi stwierdzic, czy to napewno przez brak kaszki, bo wypil mi wczoraj caly soczek jablkowy i moze to Go ruszylo.
Narazie kaszke odstawiam i dzisiaj tylko herbatki do picia beda, no i zobacze.
 
reklama
A mój Antoś próbował wczoraj danonka, wiem że to jeszcze za wcześnie, dlatego dałam mu tylko polizać łyżeczkę, a tak mu smakowało, że myślałam że łyżkę połknie. Jemu zawsze smakują rzeczy, których nie powinien jeszcze jeść :baffled::confused:
 
dla mnie nie podoba się kaszka ryżówa z malinami Nestle. daje dziwny fioletowy kolor i jest starsznie mdła. jakos kaszki bobo vita są sympatyczniejsze. i raczej nie zatwardzają. Filip robi kupe raz na dwa dni, ale bez kaszki tez tak było

a co do butelek - u nas pasuje każda, byle by leciało :-D

Jeszcze tej kaszki nie otwarlam ,ale mam niedlugo zamiar i zobaczymy;-)

a wydaje mi sie ze ryzowa to ryzowa,obojetnie jakiej firmy to zatwardzic moze jesli maluch ma problemy z kupa:dry:

my dzis mamy przerwe w nowosciach,bo wczoraj byly senscje z pierdami i bol brzucha,doszedl do tego katar i dzis jeszcze bylo szczepienie:dry::-(,wiec dosc wrazen,ale od jutra juz spokojnie pomalu od poczatku marcheweczka i zobaczymy z czego ten brzuszek bolal
 
ja wczoraj probowalam naskrobac Oliwi jabluszka no i krzywila sie i plula dalej niz widziala ><
A ja w zasadzie z pytaniem do butelkowych mam ktore juz normalnie obiadki podaja ile razy wasze szkraby pija mleko ow kaszke na mleku? bo wczoraj sobie wyliczylam ze oliwia ma w sumie piec posilkow dziennie z czego jeden niemleczny...
 
Ja też ruszam z dokarmianiem, dziś dostaliśmy oficjalne pozwolenie na owoce w słoiczkach i soczki, choc soczku juz mu kilka razy dałam (najlepszy był nektar bananowy i jabłko z dodatkiem marchwi, reszta tak średnio) Cherbatki ciągle są nie dobre, za to Jeremi bardzo lubi pić wodę, którą mu zabieram na spacerki. No i od tygodnia Jeremi dostaje butlę na noc, którą dopycha cycem i śpi jak anioł. Początkowy wypijał tylko 50, potem już 100, a teraz to nawet 150 ml. Jakoś to karmienie idzie, a już się bałam, że będę nieskończonośc karmić piersią, choć nie ukrywam, bardzo to lubię, a podając mu sztuczne łapałam wyrzuty sumienia i teraz Jarek daje mu sztuczne.
 
Ja też ruszam z dokarmianiem, dziś dostaliśmy oficjalne pozwolenie na owoce w słoiczkach i soczki, choc soczku juz mu kilka razy dałam (najlepszy był nektar bananowy i jabłko z dodatkiem marchwi, reszta tak średnio) Cherbatki ciągle są nie dobre, za to Jeremi bardzo lubi pić wodę, którą mu zabieram na spacerki. No i od tygodnia Jeremi dostaje butlę na noc, którą dopycha cycem i śpi jak anioł. Początkowy wypijał tylko 50, potem już 100, a teraz to nawet 150 ml. Jakoś to karmienie idzie, a już się bałam, że będę nieskończonośc karmić piersią, choć nie ukrywam, bardzo to lubię, a podając mu sztuczne łapałam wyrzuty sumienia i teraz Jarek daje mu sztuczne.

MariaOla a dlaczego dokarmiasz na noc Jeremiego butlą:confused: Ja tam nadal karmie piersią i mam zamiar ciągnąć to jak najdłużej :tak:Jedyną rzeczą którą dostaje oprócz cyca to herbatka i od 3 dni kilka łyżeczek deserku po którym i tak Julcia ciągnie cyca :-)
 
Xmamuska ja też tylko cyc :)to jest cyce bo jeden to pewno mało :) szczęście mamy że póki co to naszym córeczkom wystarcza.
 
reklama
My tez dalj cycus, ciesze sie ze tak jest i oby jak najdlużej
dodatkowo w te upały -herbatka Hipp ułatwiajaca trawienie
a teraz zaczynamy deserki, soczki, kaszki itp, powolutku po troszku
 
Do góry