reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy - jak zapobiegać, jak się pozbyć

Witam
Ja przez całą ciąże używałam Kremu na rozstępy Pharmaceris,z kwasem foliowym.Na brzuchu i piersiach nie mam rozstępów,także krem rewelacyjny.Szkoda tylko,że nie zadbałam żeby na tyłku sie też nie pojawiły..... no cóż
A co do pasów to są np w aptece,ostatnio nawet byłam i pytałam
 
reklama
eva6 ....trzecia ciaza ....w pierwszej mialam troche roztepow bo jakos zapozno domnie dotarlo o tym ze trzeba sie smarowac...pozzatym wtedy przytyłam prawie 20 kg:zawstydzona/y:
w drugiej juz sie smarowalam i w miejscu tych starych co sie pokazalo,ale nie durzo.....wtedy przytyłam niecale 7 kg,a teraz .......pojedyncze napewno juz sa...ale niemam wcale na brzuchu...ja mam pobokach ....teraz dopiero 4,5 kg przytyłam...
 
Ja stosuję oliwkę pod prysznicem i 'mama perfecta' po wyjściu. Z tym, że ja generalnie mam sucha skórę i wrażliwą i od zawsze się smarowałam.
Ostatni uslyszałam, że kremy kremami, a nic tak nie pomoże jak dobre nawodnienie organizmu. Woda! i skóra jest nawilżona.
 
Ja stosuję oliwkę pod prysznicem i 'mama perfecta' po wyjściu. Z tym, że ja generalnie mam sucha skórę i wrażliwą i od zawsze się smarowałam.
Ostatni uslyszałam, że kremy kremami, a nic tak nie pomoże jak dobre nawodnienie organizmu. Woda! i skóra jest nawilżona.

jak oliwkę pod prysznicem??
myjesz się nią jak zelem pod prysznic? bo ja zawsze używam po kąpieli na osusozną skórę, a gdzies właśnie się natknęłam że stosuje się na wilgotną, a wręcz mokrą i teraz nie wiem...
 
dzięki za info :) oj to chyba zostanę przy Musteli. teraz niektóre zapachy kosmetyków okropnie mnie drażnią, to może lepiej nie będę ryzykować.
 
kochane a czy Was piekły rozstępy,mnie trochę pieką,mam takie odczucie szczypania...nie wiem jak to dokładnie określić,za prawie 3 tygodnie TP a ja już mam ochotę drapać je papierem ściernym czasami :-D a po kąpieli w ciepłej wodzie odczuwam szczypanie...dziwne uczucie...
 
mi tam sama oliwka wystarczyla:tak: ani jednego roztepu:-D tylko smarowalam nia w "wiekszej" ilosci zeby jak najwiecej sie wchlonelo

a mi nagle wyskoczyły,bo maluch nabrał dużego rozpędu w przybieraniu na wadze i w rosnięciu.Brzusio tez mi późno się pokazał,ale od 14 tygodnia używałam kremu z gerbera,bo moja siostra była bardzo z niego zadowolona :tak: a ja już ładuje na brzuchol kremy i i nne balsamy by jak najbardziej nawilżyć skóre.

Metki które miałam w bluzkach na wysokości brzucha powycinałam,bo drażniły mnie do tego stopnia ze mogłam się tylko i wyłącznie drapać hehe
 
reklama
Do góry