reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Ja się tam odzywam sporadycznie, bo mam wrażenie że wam przeszkadza moja obecność. Czas się nawet znajduje, między karmieniem, pieluchą a kolejną kolką czy zaparciem potrzebuję trochę odmóżdżenia... Nie mam czasu jeść czy wynieść śmieci, ale są dni że jest ok, a są dni gdzie zamykam się na balkonie albo w toalecie i palę ze dwa papierosy od razu na odstresowanie. I tak jestem sama z dzieckiem, miałam nadzieję że chociaż z wami będę mogła pogadać a nie tylko ze ścianami w chacie
 
reklama
Ja się będę odzywać. Z synem miałam dużo czasu jak się urodził odzywałem się na forum w 2012 póki się nie zozpadl bo się laski poklocily [emoji23] ciekawe czy mała będzie taka.
 
A ja Wam się pochwalę moim brzuszkiem, bo w końcu rośniemy [emoji16] [emoji3059] jak tam reszta brzuchatych? Pokażcie się [emoji16]
2019-11-30-18-41-20.jpeg
 
Hej Dziewczyny!
Mam dziwne pytanie ale kurde zgłupiałam 😅
Czy jeśli dostałam okres w 30 dc to mój cykl trwa 30 dni czy 29?
Wg mnie cykl trwa 30, czyli jak dostałam okres 28 listopada to kolejny będzie po 30 dniach 27 grudnia a apka mój kalendarzyk pokazuje że po 30 dniach to jest 28 grudnia kolejny okres a żeby było 27 grudnia to muszę wpisać cykl trwający 29 dni 🙈😅😅😅
To jak to jest???
 
A ja Wam się pochwalę moim brzuszkiem, bo w końcu rośniemy [emoji16] [emoji3059] jak tam reszta brzuchatych? Pokażcie się [emoji16]Zobacz załącznik 1051447
Rosniesz ale nadal szczuplutka jesteś zazdro [emoji7] ja mam bebzol jak nie powiem co [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Ja mam taki 35 tc
Hej Dziewczyny!
Mam dziwne pytanie ale kurde zgłupiałam [emoji28]
Czy jeśli dostałam okres w 30 dc to mój cykl trwa 30 dni czy 29?
Wg mnie cykl trwa 30, czyli jak dostałam okres 28 listopada to kolejny będzie po 30 dniach 27 grudnia a apka mój kalendarzyk pokazuje że po 30 dniach to jest 28 grudnia kolejny okres a żeby było 27 grudnia to muszę wpisać cykl trwający 29 dni [emoji85][emoji28][emoji28][emoji28]
To jak to jest???
To zlalezy od tego czy zawsze masz co 30 dni czy różnie.
IMG_20191128_110440.jpeg
 
Hej Dziewczyny!
Mam dziwne pytanie ale kurde zgłupiałam [emoji28]
Czy jeśli dostałam okres w 30 dc to mój cykl trwa 30 dni czy 29?
Wg mnie cykl trwa 30, czyli jak dostałam okres 28 listopada to kolejny będzie po 30 dniach 27 grudnia a apka mój kalendarzyk pokazuje że po 30 dniach to jest 28 grudnia kolejny okres a żeby było 27 grudnia to muszę wpisać cykl trwający 29 dni [emoji85][emoji28][emoji28][emoji28]
To jak to jest???

Dzień w którym dostalas okres jest pierwszym dniem nowego cyklu czyli poprzedni trwał 29 dni.. hmm tak mi się wydaje [emoji23]
 
Hej Dziewczyny!
Mam dziwne pytanie ale kurde zgłupiałam 😅
Czy jeśli dostałam okres w 30 dc to mój cykl trwa 30 dni czy 29?
Wg mnie cykl trwa 30, czyli jak dostałam okres 28 listopada to kolejny będzie po 30 dniach 27 grudnia a apka mój kalendarzyk pokazuje że po 30 dniach to jest 28 grudnia kolejny okres a żeby było 27 grudnia to muszę wpisać cykl trwający 29 dni 🙈😅😅😅
To jak to jest???
No ale 1 dzień okresu to 1 dzień cyklu.
Czyli dostałaś okres to masz 1dc, a nie 30dc.
 
Hej Dziewczyny!
Mam dziwne pytanie ale kurde zgłupiałam [emoji28]
Czy jeśli dostałam okres w 30 dc to mój cykl trwa 30 dni czy 29?
Wg mnie cykl trwa 30, czyli jak dostałam okres 28 listopada to kolejny będzie po 30 dniach 27 grudnia a apka mój kalendarzyk pokazuje że po 30 dniach to jest 28 grudnia kolejny okres a żeby było 27 grudnia to muszę wpisać cykl trwający 29 dni [emoji85][emoji28][emoji28][emoji28]
To jak to jest???
O mamo, zakreciłam się [emoji16] pierwszy dzień krwawienia to pierwszy dzień nowego cyklu, czyli u Ciebie nie jest to 30 dzień starego cyklu tylko 1 dzień nowego cyklu, tak więc wychodzi mi na to, że ten cykl miał 29 dni [emoji16] nie zdziwię się jak nie zrozumiesz co napisałam [emoji85][emoji23]
Rosniesz ale nadal szczuplutka jesteś zazdro [emoji7] ja mam bebzol jak nie powiem co [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Ja mam taki 35 tc To zlalezy od tego czy zawsze masz co 30 dni czy różnie. Zobacz załącznik 1051453
Mega zgrabny masz ten brzuszek [emoji7] ciekawe czy jeszcze urośnie [emoji16]
 
reklama
Do góry