reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Hej witam się i ja. Ja już nie śpię ponieważ muszę jechać do gin po nowe skierowanie ponieważ tego starego mi się ważność skończyła ( wystawiają kwartalnie więc nawet nie mogli mi wysłać pocztą bo muszą sprawdzić czy mam nadal ubezpieczenie). Trochę bez sens. Przecież jak miałam ubezpieczenie 18.06 to i dzisiaj też je mam.

Życzę wszystkim miłego wtorku no i szybkiego zafasolkowania[emoji846]
 
reklama
Hej witam się i ja. Ja już nie śpię ponieważ muszę jechać do gin po nowe skierowanie ponieważ tego starego mi się ważność skończyła ( wystawiają kwartalnie więc nawet nie mogli mi wysłać pocztą bo muszą sprawdzić czy mam nadal ubezpieczenie). Trochę bez sens. Przecież jak miałam ubezpieczenie 18.06 to i dzisiaj też je mam.

Życzę wszystkim miłego wtorku no i szybkiego zafasolkowania[emoji846]
I to tak wcześnie musisz jechać?
 
Witam się. Ja już w drodze do pracy nie mogłam spać w nocy ostatnio mam problemy. A potem nie mogę się zwlec z łóżka. Masakra ale do 13 jestem więc jakoś dam rade
Nic mi się nie chce [emoji24]

Dwa tygodnie u nas w przedszkolu była dziewczyna z Turcji i Indonezji i jedliśmy ich jedzenie masakra ohyda nawet dzieci nie jadły.
Od wczoraj mamy hindusa i Azjatke przez dwa tygodnie już się boję.
O to nie zazdroszczę. Raczej też bym nie zjadła takiego jedzenia.
 
To i ja się witam z samego rana [emoji6] ja już też nie śpię, męża wyprawiłam do pracy, jeszcze chwilę poleżę, a potem śmigam do laboratorium na badania. Prawie o nich zapomniałam, tak mi czas zasuwa, że zapomniałam, że już w przyszłym tygodniu mam kolejną wizytę kontrolną i muszę mieć już gotowe nowe wyniki.


Chcę Wam też powiedzieć, że jestem geniuszem [emoji16][emoji23] w pokoju, który przygotowujemy dla małego, mąż przekręcał karnisz i zostały trochę widoczne otarcia i ja przy kontakcie zrobiłam przypadkowo małą plamkę na ścianie, no to genialnie wpadłam na pomysł, że skoczę do piwnicy po farbę i ładnie to zakryję wszystko. Tylko z całego zapału do pracy nie zauważyłam, że jest to trochę ciemniejszy ton szarości- jednym słowem pomyliłam farbę z pokoju z farbą z korytarza i zorientowałam się dopiero, jak ciemne plamy nie zeszły po wyschnięciu [emoji23][emoji23][emoji23] mąż niezbyt zadowolony, że będzie musiał drugi raz 2 ściany teraz malować i jeszcze mnie zrypał, że wgl za farby się biorę, bo opary itd. No myślę, że przez 5 minut otwarcia pojemnika z farbą nic się nie stało. A takie dobre chęci miałam [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Witam się. Ja już w drodze do pracy nie mogłam spać w nocy ostatnio mam problemy. A potem nie mogę się zwlec z łóżka. Masakra ale do 13 jestem więc jakoś dam rade
Nic mi się nie chce [emoji24]

Dwa tygodnie u nas w przedszkolu była dziewczyna z Turcji i Indonezji i jedliśmy ich jedzenie masakra ohyda nawet dzieci nie jadły.
Od wczoraj mamy hindusa i Azjatke przez dwa tygodnie już się boję.
No ja też nie przepadam za tego typu kuchnia. Na sama myśl mnie muli
 
Chyba mam za duży ten brzuch co myślicie
IMG_20190709_063510.jpeg
 
reklama
Do góry